Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi van, ha valakinek kimaradna...

Mi van, ha valakinek kimaradnak a kamaszévek őrültségei?

Figyelt kérdés
Akkor feltétlenül begyöpösödöttantiszociáliskomplexusospszichopataterrosista lesz? Nekem úgy tűnik, mindenki attól fél, hogy "nem éli ki magát". De valójában mi történik azzal, aki nem éli ki magát?
2012. nov. 23. 18:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban pl félreléphet. Amúgy meg gondolom kicsit éretlen lesz később, mindig pörögni, bulizni akar és tényleg előfordul, hogy idióta lesz.. Azaz pszichopataterrorista. :D
2012. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Andizsuzsi ***** válasza:
70%
Hálát adnak a szülei. Hidd el, nem minden kamasz tombol. Mit kellene kiélnie? Jó esetben van még vagy 70 éve.
2012. nov. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
Gyűlölködően, lenézően tekint majd a fiatal generációra. Folyton fikázza őket, arról papol, hogy bezzeg az ő idejében még tudtak viselkedni a fiatalok...etc. de közben eszi az irigység. Egyszóval borzalmas.
2012. nov. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Na igen, az meg a másik eset, amikor 40 körül kezd el diszkózni valaki. Akárki akármit mond, iszonyú látvány szórakozóhelyen a milf társaság, pedig én se vagyok már tini 26 évesen:)
2012. nov. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó: bizonyára egy egész élet van mögötted és sokféle emberrel találkoztál mindkét fajtából, hogy ilyen nagymérvű következtetéseket tudsz levonni.
2012. nov. 23. 18:59
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Én nem csináltam szerintem semmi őrültet tizenévesen (persze, voltak azért emlékezetes bulik, kirándulások), és egyelőre nem őrültem meg, most 35 vagyok, és nem utálom a fiatalokat.
2012. nov. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
81%
Én sem éltem ki magam, vagyis nem hiányoztak a büdös diszkók, inkább otthon olvastam. De mindig voltak barátnőim, barátaim, korán férjhez mentem, semmit nem bántam meg és jól érzem magam most is. (42 L)
2012. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Pl itt Miskolcon nincs lehetőség olyan szórakozásra amit szeretnék

Ezért marad a motorozás, itthoni zene hallgatás, ivás

A kapcsolatbeli félrelépés is egyéni, pl van aki beéri egy bomba csajjal egész életében, mert minden vágyát kielégíti

De olyan is van akinek nem elég 2-3nő

20/F

2012. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%
3. vagyok: a kérdésed alapján azt gondoltam, hogy nyitott vagy mindenféle véleményre. Nem vontam le semmiféle "nagymérvű" következtetést, ez egy általános megfigyelés volt. Ez is egy lehetőség, hogy valaki ilyen irányba fejlődik, ha nem éli ki magát. Ha valaki veszi a fáradságot és válaszol neked, azzal kötözködés helyett udvariasabban kéne kicsit viselkedned.
2012. nov. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő, de ezt persze lehet magyarázni az embereknek... Akinek nincs igénye fiatalon szórakozni annak a.) később sem lesz vagy b.) később lesz és akkor majd szórakozik - amivel az égvilágon semmi baj nincs. Mindenki azt csinál amit akar és akkor amikor akarja.
2012. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!