Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az baj, ha kimaradnak a...

Az baj, ha kimaradnak a menstruációim?

Figyelt kérdés
Novembernek jött meg először,és azóta még csak 1x..
2012. febr. 25. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor előfordul, hogy az első után még rendszertelenül jönnek egy ideig a vérzések. Ez nem kóros, a testednek hozzá kell szoknia a változáshoz.

Sőt a legtöbb esetben a már rendszeres menstruáció sem óramű pontossággal érkezik. Az emberi test működése igen bonyolult, apró változások is okozhatnak komoly változásokat.

2012. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most még nem baj, akár egy év is eltelhet míg rendesen beáll, és minden hónapban megjön. Nyugi,csak legyen nálad mindig betét,hogy ne érhessen váratlanul.
2012. febr. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor nincsen semmi bajom?:) Azt olvastam neten is,hogy 1-2 év múlva fog rendszereződni.
2012. febr. 25. 19:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Én kb. 7 éve menstruálok és azóta sem rendszereződött :(

pedig én is mindig azt olvastam, hogy 1-2 után rendszeres lesz, de nem mondhatnám, és eléggé zavaró...

mármint olyan sosem volt, hogy kimaradt egy egész hónap, csak az van, hogy van amikor 24. napra jön meg, máskor meg 28.-ikra satöbbi. teljesen kiszámíthatatlan, és eléggé rossz... sokszor már a 21-22. nap körül elkezdek betétet használni, mert van, hogy buszon ülök és megjön és az gáz lenne ha nem lenne betét... szóval nekem ez van :/

2012. febr. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!