Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért anyáskodik ennyit?

Miért anyáskodik ennyit?

Figyelt kérdés

Eddig nem érdekelt de most már igen. A magyar tanárom sokkal másabb velem mint a többiekkel de az okát nem tudom és nem is mondja. Folyton leszid ha rosszat csinálok, kedvesen figyelmeztet, érdeklődik utánam ha nem vagyok és azt vettem észre hogy mindig a legjobbat akarja. Már azt is megengedte hogy tegezzem amikor a többiek nincsenek ott. Ha rosszul vagyok megsimogat és hazaküld. Ő az igazgatóhelyettes úgyhogy sokszor megúszom a dolgokat mert mindig megvéd utána meg elkezd fegyelmezni. Nem vagyok jó tanuló, buktam is, magatartásom is rossz és mégis. Talán anyàm nem foglalkozik velem annyit mint az a nő és nem tudom hogy miért.

18/F


2012. nov. 18. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mondd csak hány éves ez a nő? Házas?

2012. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
45-50 között. Van férje és gyereke is.
2012. nov. 18. 13:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát akkor érthetetlen. Azt hittem talán tetszel neki. Hallottam ilyenre példát.
2012. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vagy még egy gondolat: Nem hasonlítasz a gyerekeire? Esetleg egy rég nem látott fiára?
2012. nov. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg mivel nem vagy könnyű eset, ezt látja jó megoldásnak. Így próbál ösztönözni, segíteni, hogy találd meg az utad.
2012. nov. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egy kicsit offolok:

nekem is ilyen egy tanárom,fizika tanár,rendes,kedves,rám mindig mosolyog,engedi h tegezzem... senkivel nem ilyen..

én 16 vagyok,ő olyan 40-es hapi...stb.

on:

Lehet bejössz neki,vagy hasonlítasz a fiára,vagy nincs rendbe a házassága... kitudja miért ilyen? megkérdezném 4szem köz tőle. mint mondtad tegezed. mittom én pl: Andi,miért vagy velem ilyen rendes? a többiekkel meg nem? valahogy megkérdezném... :D

további szép napot!:)

16L

2012. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, 2 lánya van. Fiúról nem tudok, nem beszélt róla
2012. nov. 18. 13:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az fordult meg a fejemben, hogy talán szeretett volna egy fiú gyereket is, de nem lett neki, és most ezért kicsit úgy kezel téged, mintha a gyereke lennél.
2012. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kellene ennyire túl kombinálni, hogy nyomul meg a gyerekeként tekint.

Annak idején nekem is volt problémás osztálytársam, aki szintén meg is bukott. Az ilyen gyerekeket nehéz kezelni és ami még fontosabb, hogy sok tanár, gyerek és ember, nem is látja bennük a jót, a sok kis rossz tett miatt.


A tanár nyilván rájött, hogy nem is vagy te olyan buta és rossz, csak nem a helyes utat járod, mint írtam.

Ezért nem ordibál, veszekszik veled, hanem mást módszert használ arra, hogy segítsen neked átvészelni ezt az időt. És közelebb enged, hogy megbízhass benne és figyelj, hallgass rá.

2012. nov. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem lát benned valamit, fantáziát, lehetőséget stb, amit ki akar belőled hozni, hogy ,,az lehess, aki lehetnél".
2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!