Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennel egyedul moziba?

Elmennel egyedul moziba?

Figyelt kérdés

Nalunk nincs mozi, egy masik varosba mennek, mert lesz egy film, amit regota varok, de nincs kivel mennem.

Csalodtam valakiben, emiatt rosszul erzem magam, emiatt (is) szeretnek kicsit kimozdulni a hetkoznapokbol, de nem tudom, egyedul elmenjek- e...



2012. nov. 15. 21:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=npOe0gzdBfQ


Errol a filmrol van szo, ugyhogy nemhiszem, hogy neked megfelel :))

2012. nov. 16. 16:23
 12/16 anonim ***** válasza:
Látom, te is az elvont (nem populáris) filmeket kedveled. Mivel én is, így nehéz dolog lenne bárkit is összeszednem, úgyhogy azt mondom: Menj nyugodtan egyedül.
2012. nov. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nos, beismerem, nem csigázott fel az előzetes....:)

De elvontnak nem mondanám, inkább realistának tűnik. Tegnap néztem ezt:

[link]

erre inkább mondanám, hogy elvont....:)

2012. nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Hat nem tudom, Mucsi Zoltan nekem mar alapbol olyan... antipatikus :D

A film, amit belinkeltem, valos esemenyekre alapul, egy lany bekoltozik egy kolostorba, ahol exorcizmus aldozata lesz. Engem vonzanak az ilyen temaju filmek (is), de a roman dramak kivetelesen.

2012. nov. 16. 18:37
 15/16 anonim ***** válasza:

#11 ilyen komolyabb, gondolkodós filmet aztán még jobb egyedül nézni. kicsit fura érzés az egész, ahogy egyedül vagy, de pont ezért jó.


majd írd meg milyen volt egyedül, ha megnézted!

2012. nov. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Hat valoszinuleg elmegyek, rabeszeltetek :D
2012. nov. 16. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!