Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ugy erzem teljesen...

Mit tegyek ugy erzem teljesen egyedul maradok es mindenki cserben hagy?

Figyelt kérdés
Szoval szakitottunk baratommal de en meg mindig szeretem..Neha beszelunk de o eleg elutasito..mindegy.a legjobb baratnommel most elkwzstek beszelni (neki van pasija) igy barati szinten es most elhivta inni a baratnomet de ugy hogy ott lesz par haverja meg megy egy masik baratnom is akivel regrol ismerik egymast de ez nem zavar.Csak azt h legjobb baratnom megy es szerinte en geltekeny vagyok es o cdak nekem akar segiteni.. en meg mondtam h ne menjen mert ez engem rosszul erint meg amugyis a volt baratom is hogy lehet ekkora egy taho h a legjobb baratnom elhivja.. meg ha nem is randi.. ugy erzem trljesrn egyedul maradok.. bar mar megszoktam hogy az emberek cserbenhagynak es megbantanak mindig
2012. márc. 12. 14:18
 1/2 tetris ***** válasza:

A volt barátodnak szimpatikus/tetszik a barátnőd, ezért hívta el.

A volt barátod nem biztos benne, hogy a barátnőd hogyan fogadná a közeledését, ezért hívott még másokat is, hogy legyen alibije, és ne égjen le, ha elutasítják.

A barátnődnek legyezgeti a hiúságát, hogy elhívta őt ez a fiú.

A barátnődet tökre nem érdekli, hogy ez neked rosszul esik.

A volt barátodat sem érdekli egyáltalán, hogy ez neked mennyire rossz érzés.

Mivel őket nem érdekli, te se foglalkozz velük. Nem érdemlik meg. Esetleg nézz szét a kínálatban, és válassz egy új barátot, és egy új barátnőt magadnak.

Senki nem hagyott cserben, csak az emberek önzők. Mindenkit csak a saját érdekei vezérelnek, a másikra meg tojnak nagy ívben.

2012. márc. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyj cserben te is mindenkit.
2012. ápr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!