Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elmennel egyedul moziba?

Elmennel egyedul moziba?

Figyelt kérdés

Nalunk nincs mozi, egy masik varosba mennek, mert lesz egy film, amit regota varok, de nincs kivel mennem.

Csalodtam valakiben, emiatt rosszul erzem magam, emiatt (is) szeretnek kicsit kimozdulni a hetkoznapokbol, de nem tudom, egyedul elmenjek- e...



2012. nov. 15. 21:36
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
menjél el egyedül nyugodtan. én is most voltam először így moziban. vittem magammal üditőt, kértem egy helyet a sarokban és elvoltam, mint a befőtt. szerintem néha kell egy ilyen!
2012. nov. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor járok egyedül moziba. Voltam úgy is, hogy az egész filmen egyedül voltam az egész moziban. Mondjuk én azért járok egyedül, mert olyan filmeket szeretek, amiért senki nem adna ki pénzt.
2012. nov. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nos, azt hiszem, ez is egy olyan film, amit nem sokan neznek :)
2012. nov. 15. 21:45
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek ott mások is!
2012. nov. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj el, csak nehogy rosszul érezd magad amiatt, hogy egyedül vagy ott. Ne aggódj, nem te leszel az első és nem fognak kinézni. Jó szórakozást! :)
2012. nov. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
El.:)
2012. nov. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sokszor voltam már egyedül moziban, sosem zavart. Bemész, leülsz, megnézed a filmet, aztán kijössz. Minek ehhez bárki más?
2012. nov. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gyakran járok moziba, legtöbbször egyedül. Nem kell azon stresszelni, hogy mások mit fognak szólni. Más is csak a filmmel és a saját szórakozásával van elfoglalva. Eleve nem is értem, hogy miért alakult ki egy olyan nézet, hogy a mozizás az társas program. Nem baj, ha egyedül mész. Gondolj arra, hogy filmezni mész, vagy beszélgetni? Én úgy vagyok vele, hogy felőlem velem jöhet 20 ismerősöm is, én akkor is a filmre fogok figyelni.
2012. nov. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
nagyon jó élmény. érdekes. teljesen más, mint többen.
2012. nov. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
El, persze. Melyik film? Ha nekem is jó, mehetünk együtt...:)
2012. nov. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!