Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehet beilleszkedni...

Hogy lehet beilleszkedni ilyen szolis, divatcentrikus emberek körébe?

Figyelt kérdés
Nagyon kellett a pénz és elmentem dolgozni a Retroba, ami ugye tudjuk, melyik rétegnek kínál ruhákat. Nagyon frusztráltan érzem magam, mert más a stílusom, mint az ott dolgozóknak, fehér a bőröm stb. Műnőkkel vagyok körülvéve és egész nap nyafognak, de a fiúk is. Nem tudom,hogy illeszkedjek be, hogy ne érezzem magam rosszul, mert kell a munka:S
2012. nov. 15. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp ne legyél olyan, mint ők, talán ne hozd szóba a hülyeségeiket, ennyit tehetsz.
2012. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen kell beilleszkedni.

Vagy ez is egy, olyan munkahely, ahol a tudás és a szorgalom mellékes? Mert ha nem, akkor ezzel meg lehet tartani egy állást, főleg egy eladóit.

2012. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem mindegy, milyen közegben végezzük a munkánkat. Nem igényel nagy tudást, ide nem kell ész, de olyanoknak, mint én pl. akinek 20 évesen nagyon kell a meló egyetem mellett, pont jó.
2012. nov. 15. 17:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Tudom, milyen érzés az, amikor nagyon kell a munka, és emiatt kénytelen vagy egész nap olyan emberek között lenni, akikkel egy árva közös témád nincs. Igazából nem nagyon lehet mit csinálni. Néha felületesen eljópofizol, elhaverkodsz, semmitmondó témákról váltotok pár szót. Másról úgysem nagyon tudtok. Én biztos megpróbálnék nekik szépirodalomról, táncművészetről, szimfonikus zenéről beszélni. Hátha...
2012. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyenek közt én sem szívesen dolgoznék, és én is kilógnék a sorból, de alaposan, mert nem az én világom a divatmajomkodás és messze nem vagyok cicababa sem. De van, hogy mást dob ki a gép, mint amit szeretnénk munka terén és nagyon kell az a francos pénz.

Hátha bejön közben valami más munka neked.

Csak annyit tudnék tanácsolni, hogy igyekezz udvarias és kedves lenni, amennyire persze muszáj. Koncentrálj a munkára, bár, nem hiszem, hogy azzal gondod lenne.

2012. nov. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja, igen, és semleges témákról beszélgetni.
2012. nov. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem vagy olyan mint ők. A Retroba járókat pedig ne nevezzük már divatcentrikusnak :)
2012. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!