Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudok beilleszkedni az...

Hogy tudok beilleszkedni az egyetemen?

Figyelt kérdés
Tudnátok adni tanácsokat ezzel kapcsolatban? Esetleg egyéb fontos tippek az egyetemi élethez?
2012. jún. 19. 23:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elsős vagy?
2012. jún. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jövőre leszek az
2012. jún. 19. 23:44
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Legyél barátságos, nyitott, ennyi. Ne pörögd túl ezt az egészet, mert ha azon görcsölsz, hogy hogy illeszkedj be, az nem jó semmire. Úgyis mindenkinek új lesz még ez a helyzet, nem csak neked egyedül.
2012. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 KicsiDorinaLilla válasza:
82%
Úgy mint a börtönben. Mindig legyen fölösleges cigid meg kávéd.
2012. jún. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Pl első körben menj el a gólyatáborba.

Ne legyél absztinens, azért túlzásba sem kell esni, és mint fentebb mondták, legyen nálad mindig cucc (elsőben cigi, kávé és sör, később nikotin, koffein és szesz):)

2012. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Mindenképp menj el gólyatáborba. Rengeteget segít, egy csomó embert megismersz, és ha jól csinálják, egész jó kis közösségek kovácsolódhatnak pár nap alatt.
2012. jún. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Cucc alatt amúgy a legtutibb, ha bejársz órákra és jegyzetelsz, aztán félév végén közkinccsé teszed. Én csak pár tárgyból csináltam, de nagyon népszerű lettem általa :D
2012. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

1. menj el gólyatáborba (nem szokott olyan drága lenni és nem is kell részeg lenni, ha nem akarsz, de csapatokba lesztek és jó közösségformáló)

2. Ha csináltok majd facebook csoportot, ahol tartjátok a kapcsolatot, akkor légy ott aktív, ha kérdeznek vmit, próbálj meg segíteni

3. Hát végülis ez a jegyzetelős se rossz, viszont így lehet csak kihasználnának

4. légy jófej, vicces és azért jár el néha bulizgatni

2012. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat, a jó tippeket! :)
2012. jún. 20. 10:32
 10/11 anonim ***** válasza:
69%

Ha mégse jönne össze a gólyatábor:

Én se voltam, és nem vagyok olyan barátkozós, mégis lettek barátaim, és mindenki nagyon kedves velem. Meg ha kolis leszel, akkor kapásból egy rakat emberrel megismerkedhetsz ott is. :)


20/L

2012. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!