Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy lehetne legyőzni egy...

Hogy lehetne legyőzni egy zsarnokoskodó embert?

Figyelt kérdés
Az ugye nem használ,ha egymás torkának ugrunk,vagy ha hangosabb akarok lenni nála?Hogy lehet az ilyenektől megszabadulni?

2012. nov. 14. 14:33
 1/6 timike26 ***** válasza:
cinizmussal.az mindent legyoz,csak tudni kell hasznàlni.
2012. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy akkor arra is képes,hogy megverjen.
2012. nov. 14. 14:39
 3/6 timike26 ***** válasza:

nem tudom kirol van szo,de nem lenne egyszerubb nem vele lenni?


gondolkodj egy kicsit,mièrt ilyen?

azèrt mert gyenge,ès ezzel a viselkedèssel vèdi magàt.mint ahogy az is hogy ha nem engedelmeskedsz akkor megver.

erosnek kell legyèl,nem hagyni magad,csak igy èrheted el hogy egyenrangunak tartson.

2012. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Több ilyen ember is van,sokan 40 év körüliek és ezek tényleg ilyen állatok,már fizikai veszélyben érzem magam mellettük.Sokkal megszakítottam a kapcsolatot,ezek pl régi barátaim szülei voltak.De az a baj,hogy az apám is ilyen és vele tényleg nem lehet mit kezdeni,folyton kerülöm a társaságát,amikor csak lehet.Együtt lakok vele,de van olyan,hogy szinte hetekig nem látjuk egymást,mert amikor ő hazajön,én elmegyek és csak későn jövök haza pl.Igazad van abban,hogy gyengék és ezt az erőszakkal kompenzálják,de mit lehetne vele kezdeni,ha még egy ideig együtt kell vele élnem?
2012. nov. 14. 15:07
 5/6 A kérdező kommentje:
Korombeliektől nem tartok ennyire,de aki fizikailag erősebb nálam,attól már igen,mert én nem tudnám megverni.Amúgy csak gyerekkoromban vert,de az is elég volt.
2012. nov. 14. 15:08
 6/6 timike26 ***** válasza:

anyàm is ès apàm is ilyen volt.sza@à vertek gyerekkoromban.


mit lehet tenni?ne add meg a lehetosèget hogy irànyitson,ha mègis megtalàl,adj neki igazat,de semleges hangnemben,esetleg ha van rà lehetosèg sakk matt helyzetbe hozni.ha leirnàd pàr mondatban milyen szitu az ami a legjobban bànt,esetleg tudnèk otleteket adni.viszont a "zsarnokoskodo ember"elèg tàg fogalom.


persze a legjobb megoldàs,elkoltozni.de azèrt keressunk megoldàst a mostani helyzetre.ha nem akarsz konkrètan ide irni,irj privit.

2012. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!