Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kell ilyenkor csinálni...

Valaki vagyok oké? kérdése:

Mit kell ilyenkor csinálni egy baráti közösségben?

Figyelt kérdés
Vannak a barátnőim,és én nem vagyok oszlopos tag, ugy mint XY. De ő mivel nem akar elsodródni egy másik közösségbe, nagyon ragaszkodik hozzánk. De egyszer egy oszlopos taggal összeveszett, így rögtön jóvá akarta tenni, de végül megint ő sértődött meg mert mi csak elmagyaráztuk neki a szitut. De még mindig ragaszkodik hozzánk, hogy ne kelljen elmennie, és lassan megutáljuk, ha ez így megy tovább. Ell kell neki magyarázni hogy ezt ő rontotta el? Vagy inkább hagyjuk?
2012. nov. 12. 11:18
 1/5 anonim válasza:
Mi az az oszlopos?
2012. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azt ugy értem,hogy az "oszlopos" tag olyan, hogyha nem lenne benne a közösségben,akkor nem igazán lenne meg a baráti kör.
2012. nov. 12. 11:22
 3/5 anonim válasza:
Köszönöm szépen valaki vagyok oké?
2012. nov. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amúgy meg szerintem hagyni kell mert felesleges törödni vele
2012. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 31. 17:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!