Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha irigy vagyok a sztárokra...

Ha irigy vagyok a sztárokra az beteges?

Figyelt kérdés
Újabban elkezdtem nézni a K mint Kardashiant. És olyan jó nekik. Sokan vannak, egy nagy család. Szépek mindannyian, gazdagok, összetartanak, szeretik egymást. Az anyjuk is 50 valamennyi éves és milyen jól néz ki.
2012. nov. 8. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem. Én is irigy vagyok. De ameddig e miatt nem válsz gonoszkodóvá, nem probléma.
2012. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attóll függ, hogy mennyire vagy irigy?Ha csak azt mondod, jajj de jó nekik, az még nem beteges.

Ha éjjel-nappal erre gondolsz és töröd a fejedet, hogy ugy akarsz élni, az már rosszabb.

2012. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Miből is fakad az irigység?Elégedetlenségből,önmagad helyzetének megítélését illetően!Ez pedig önkép problémákra utal!Magaddal van gondod,de miért is?


A te identításodat nem az határozza meg,hogy mások milyenek,hanem,hogy te miképp vélekedsz magadról!Az önmagadról alkotott énkép viszont nem kívül látott képekből kell hogy felépüljenek,hanem a belső világodból,a lét öröméből!


Nem vagy beteg,csak,mint oly sokan öntévesztésben vagy!

2012. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne irigyeld őket. Keveseknek van közülük normális családi élete, és igazi barátai.


Kardashian testvérek meg ótvar nagy r*bancok, arról lettek ismertek, hogy minden menő klubban összebalhéztak az emberekkel, és főleg zenészekkel "jártak" pár hétig. Nincs pasi, akinek ne kínálták volna fel magukat Hollywoodban.

Tipikusan a tehetségtelen celeb iskolapéldái - akárcsak Paris Hilton.

2012. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!