Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál beteges h meg akarok...

Totál beteges h meg akarok felelni az exem apjának?

Figyelt kérdés

nagy ember, mindig volt vmi kritikája rám/ránk. egy kis senkinek éreztem magam a közelében, tényleg nagy dolgokat ért el, de ettől még nem kéne így kezelnie másokat. Na mindegy, a fiával szakítottunk azóta(4 hónapja) és ez adta meg nekem a kezdő lökést h változtassak az életemen. Lett egy szuper és ráadásul jól fizető munkám, kicsit változtattam a külsőmön amire csupa jó visszajelzést kapok, letettem egy nyelvvizsgát és belevágtam a jogsiba.

mostanában gyakran járok azon a környéken, ahol ők laknak(ott van a munkám) és nagyon sokat gondolok rájuk. Az exemre, az egész családjára, rengeteg emlék megrohan, h mi mindent csináltunk velük együtt. Ma láttam az apukáját. Szerettem volna eléállni és elsorolni h mi mindent értem el, én akit ő anno éretlennek titulált, aki nem ér el semmit. De nem tettem meg, mert szánalmasnak éreztem volna magam, mégis megvan bennem a vágy, h elmondhassam neki, igenis építgetem az életem. Ez nagyon beteg? H zárhatnám ki az ilyen gondolatokat a fejemből? Meg egyáltalán h elfelejtsem az egész ügyet, már rég nem gondoltam ennyit az exemre mint mostanában

köszi!


2012. aug. 2. 17:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos más is van ezzel így. Szerintem direktbe nem jó odavágni, mert nem az lesz a hatás, amit te szeretnél. A helyedben viszont lehet, hogy ismerősének, rokonának beszélnék magamról, hogy mi minden változott velem JÓ irányban. Hidd el, el fog jutni hozzá. Ha meg ott dolgozol, ahol lakik (vagyis a környéken), lehet, hogy ő szólít meg. Ki tudja. Amíg nem tudja meg apósod, hogy mi van veled, mennyi mindent elértél, nem fog ez elmúlni, hacsak nem lesz új kapcsolatod, új apóssal, aki lehet, hogy már az elején fel fog rád nézni, főleg, ha látja, hogy eléred a céljaid. Csak így tovább!
2012. aug. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! nem az apósom mindössze egy évig jártam a fiával mégis mély nyomot hagyott bennem a dolog
2012. aug. 2. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se lett volna jó ötlet odaállni és a képébe vágni, mi mindent értél el azóta...Pedig néha én is úgy érzem, legszívesebben az orra alá dörgölném annak, aki megbántott, eddig mi történt velem, de az tényleg elég gáz lenne.

Felejtsd el őket és gondolj arra, milyen keserű lehet az élete annak, akinek az köti le a szabadidejét, hogy másokat fikáz. Te sokkal több vagy ennél :)

2012. szept. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!