Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családra vágyom. Ez már beteges?

Családra vágyom. Ez már beteges?

Figyelt kérdés
Nem élnek a szüleim, anyukám 11 éves koromban halt meg, tesóim nincsenek, így apuval éltem 18 éves koromig, de ő is meghalt. A nagyszüleimen és 2 unokatesómon kívül nincs senkim. Mikor átmentem az egyik rokonhoz akinek 2 éves kislánya van, az apja leült a kislányhoz játszani, és ahogy a kislány odabújt hozzá, az apa meg megpuszilta, elsírtam magam. Az jutott eszembe hogy de jó lenne ha már nekem is lenne családom/gyerekem, meg hogy bárcsak sikerülne olyan férfit találnom, akivel érdemes lenne családot alapítani, és aki így szeretné a gyerekünket. De reálisan meg az jutott eszembe hogy erre kis esély van...
2012. máj. 8. 23:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Mármint az beteges hogy elsírtam magam emiatt.

23 éves vagyok.

2012. máj. 8. 23:36
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem beteges, hanem érthető az esetedben. De valamit jó volna rögzítened a megvalósítás előtt: a család nem megoldás mindenre, és nem mindig hoz boldogságot, és baromi kemény meló egy jól működő családot fenntartani. Szóval ne "mindenáron" akard.
2012. máj. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még nagyon. Miért írsz ilyen butaságokat, hogy esélyed sincs rá?

Én pl 34 évesen találtam rá az igazira és 36 évesen szültem az első lányomat, majd még nem voltam 38 a másodiknál. :)))) Te még csak 23 éves vagy, előtted az élet!!

Hogyne lenne esélyed családra...még ilyet!!

2012. máj. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, mivel nincs senkid és szeretnéd, h neked is legyen valakid. CSak ne kövesd el azt a hibát, h az első pasinak, akibe belebotlasz, már szülni akarsz. Mert akkor nem boldog családod lesz, hanem egyedülálló anya leszel.
2012. máj. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!