Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a csajok...

Miért szeretik a csajok annyira a néger pasikat?

Figyelt kérdés

Szinte minden csaj ismerősömnek tetszenek a néger csávók... megkérdeztem tőlük miért azt mondták mert különlegesek.

(a viccesek kedvéért a farok témájuk nem érdekel, ezen kívül)


2012. nov. 5. 20:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy a "színskála" minden eleméből kiválasztottam már nekem tetsző egyéneket, de egy teljes rasszra sosem tudnám rámondani, hogy bejön. Igen, vannak jól kinéző néger pasik, úgy ahogy ázsiaiak, fehérek és egyebek között is akadnak, de ettől még nem fogok ráizgulni mindre és nem is leszek mániákus megszállottja a fajtájának. (Az emberek többségéről tudni lehet, hogy az egzotikumra utazik, legyen férfi vagy nő. Talán csak ennyi a dolog magyarázata.)
2013. jan. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 én vagyok én válasza:

szerintem nagyon szépek :D

pl.: [link]

vagy:

[link]

2014. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, engem egészen addig nem izgattak jobban mint a többi rasszból származók, amíg meg nem ismertem egyet. És szerintem nagyon is jól néz ki.
márc. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!