Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánok szeretik a zsidókat,...

A japánok szeretik a zsidókat, avagy sem?

Figyelt kérdés

Hogy állnak velük?

Úgy értem,szeretik,nincs velük bajuk,nem igazán kedvelik,utálják,stb.

Valamilyen indoknak is örülnék a válasz mellé.


Köszönöm.


2012. okt. 4. 17:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Miért szeretnék?
2012. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyaníthatólag leszarják a zsidókat.
2012. okt. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Első-Miért ne?Éppen erre szeretnék választ kapni,mert lehet sok oka,hogy miért/miért ne szeressék őket.
2012. okt. 4. 18:32
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Egy világ választja el őket a zsidóktól. Egyébként a japánok nem rasszisták, minden külföldit egyformaképpen utálnak, nemre, bőrszínre és hovatartozásra függetlenül :)
2012. okt. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Azért ez nem igaz.Minket úgy tudom,szeretnek(rokonság miatt,de tapasztalatom még nincs ezen a téren).

(Hogy is van?Nem rasszisták,de utálnak minden külföldit? :) ez kicsit ellentmondásosnak tűnik.)

2012. okt. 4. 20:05
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Rasszizmus -> faji alapon való különbségtétel. Ők a kínaiakat is ugyanúgy utálják, mint a feketéket vagy a magyarokat. A japán társadalom nagyon bevándorlóellenes :)
2012. okt. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Tény, hogy nehezen fogadják be úgy igazán a külföldieket de én nem mondanám, hogy rasszisták lennének a japánok. Persze a kínaiakat általában nagyon utálják.

A zsidókkal szerintem nem foglalkoznak különösebben hisz szerencséjükre Japánban nem fordulnak elő, max. turistaként.

Így nincs velük kapcsolatban tapasztalatuk.

2012. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti-Te tapasztalatból beszélsz,vagy csak hallomásból?Mert itt pl. azt írják,hogy igenis szeretnek minket (valamelyest): http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..


Nekem ebben nincs még tapasztalatom,csak azért kérdezem.

2012. okt. 5. 14:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalat, 2 hónapot éltem Japánban, vendégcsaládnál, gyakorlatilag a családon illetve 3-4 emberen kívül mindenki nagyon kívűlállónak tekintett. Pl. ha bármit vásároltam, egy jó 50%-ot rádobtak az árra, "úgyse fogja tudni, nem érti a kiírást", az éjszakában egyedül nem mehettem ki, mert a család figyelmeztetett, hogy a jakuzák nem nagyon tűrik a külföldieket. Viszotn a "fehérnép" nagyon bírja a külföldieket, egészen addig, amíg az "ura" nem szól neki :)
2012. okt. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ez komoly? :O

Melyik városban voltál?

2012. okt. 6. 14:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!