Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért szeretik a nők a sírós...

Miért szeretik a nők a sírós filmeket?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha nem siratja meg őket senki, akkor megsiratják saját magukat.

Mi a véleményetek?



2012. szept. 29. 07:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem és sírni se szoktam. 21n
2012. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Sírni egyfajta megkönnyebbülés. A férfiaknak is jót tenne, csak nekik "nem szabad"......:)
2012. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én rühellem az ilyen filmeket.23n
2012. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam sírni, de mondjuk én depressziós vagyok és gyógyszert is szedek. F
2012. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmileg silány világbn élünk, még arra sincs időnk, hogy megéljük őket, z ilyen filmek, viszont egy érzelmileg teltebb világba visznek, ahol megengedhetjük magunknak, hogy hangot adjunk ezeknek az érzéseknek, amiket addig elnyomtunk.
2012. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én olyankor szeretek ilyen filmet nézni, amikor már nagyon összejött sok apróbb bosszúság, amik miatt azért valljuk be, nagyon gáz lenne bőgni, még akkor is, ha nem látja senki. Na ilyenkor ezek helyett inkább pityergek egy kicsit valami szomorú filmen :)

De vannak olyan filmek, amik nem azok a tipikus "sírós" filmek, már úgy értem, nem ilyen kis romantikus lityilötyik szomorú részekkel, hanem valóban elgondolkodtató művek, ezeket nem abból a célból nézem, hogy sírjak, de hát na, vannak benne olyan jelenetek, amiken muszáj :)

2012. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!