Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A japánok szeretik a zsidókat,...

A japánok szeretik a zsidókat, avagy sem?

Figyelt kérdés

Hogy állnak velük?

Úgy értem,szeretik,nincs velük bajuk,nem igazán kedvelik,utálják,stb.

Valamilyen indoknak is örülnék a válasz mellé.


Köszönöm.


2012. okt. 4. 17:25
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
50% ot rádobtak az árra? Ezt hol olvastad? F.Szság!Nem kezdek ismét bele a "japán legenda" témakörbe, de amit otthon terjesztenek erről az országról, annak jó, ha 20 % -a igaz.Én nem látogatóba vagyok itt.Itt dolgozom, élek stb. Soha nem vertek át, nem néztek le, vagy közösítettek ki. A kinaiakat nem szeretik, de ez a történelmükből és a közelmúlt gazgadági versenyéből fakad.A "magyarokat szeretik, mert rokon nép" sztorit meg felejtse el mindenki.VAn aki hallott róla, de többen láttak ufo-t. A zsidók megítélése kezd negativba fordulni a 2008 as válság ( japánul: Ríman shokku) óta. ( Köszönöm, de nem érdekelnek az olvasott vélemények. Túl sok "tudós" könyvét olvastam akik fél év itteni kutatómunka után írtak könyvet erről a társadalomról) r
2012. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

Ne higgy a 9. hozzászólónak, baromság amiket ír.

A japánok általában nagyon becsületesek. Ez különösen igaz a kereskedelemre, ott biztos, hogy nem fognak senkit sem átverni. A külföldieket meg aztán főleg nem, hisz nekik nagyon fontos, hogy minél jobb képet alakítsanak ki magukról a külföldiek felé.

2012. okt. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Elég fail dolog lenne hogyha nem szeretnének minket mivel tényleg rokonok vagyunk. És a mongolok is rokonok.
2012. okt. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Rokonságra hivatkozva még nem kötelező szeretniük :)

Egyébként én úgy tudom,hogy a koreai és a kínai népek is rokonaink.

Köszönöm mindenkinek a választ!

2012. okt. 11. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!