Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a férfiak...

Szerintetek ha a férfiak holnaptól probléma, komplikáció mentesen szülhetnének, mint a nők, meg is tennék?

Figyelt kérdés

sok férfinek csak a szája jár,hogy könnyű a szülés, nem nagy dolog, tökön rúgás fájdalmasabb stb.

tudom ez sosem fog megvalósulni(vagy kitudja..) elméleti dolog, csak érdekel a véleményetek.


2012. nov. 4. 22:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem. Két szülést láttam ,örülök hogy nem nekem kell:)

35F

2012. nov. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kizárt. Nem azért mert fáj, vagy ilyesmi, hanem mert ez egy nő "dolga".


Tökön rúgást meg örüljetek, hogy nem tudjátok érezni. Iszonyat, nem lehet leírni azt az érzést.

2012. nov. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
én nőként se vállalnám, szóval nem tudom :)
2012. nov. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem összehasonlíthatatlan. Bár nem közvetlenül, de össze is hasonlították már.

Konkrétan a szülés és a tökön rúgás fájdalmát hasonlították össze a vesekő természetes távozásának fájdalmával. Veseköve ugye mindkét nemnek lehet. "


Ezt a tanulmányt linkelnéd légyszi?


Én nehezen összehasonlíthatónak gondolom a fájdalomérzet relativitása és nem mellesleg a különböző vesekőméretek eltérő fájdalma miatt is de biztos van olyan mód hogy valahogy mégis megprobálják...

Linket légyszi.

2012. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!