Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki emberekkel foglalkozik a...

Aki emberekkel foglalkozik a munkája során. Vannak "hülyeügyfél" sztorijaitok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt bárkire az orvostól a műkörmösön át a pénztárosig. Hülye emberek mindenhol vannak, aki egész nap emberekkel foglalkozik, nagyobb eséllyel szalad bele ilyenbe. Ha van saját, vagy családi körből származó történet, ne tartsátok magatokban!
2012. nov. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Gyerekvédelemmel foglalkoztam. Egyszer bejött egy apuka azzal, hogy bejelentést tesz a volt felesége ellen. Azt mondta, hogy a közös fiúkat nagyon rossz környezetek között neveli. Első gondolatom az volt, hogy egészségtelen helyen (magyarul rohad a szemét a házban) vagy putriban...stb.

Erre kiderült az a baja, hogy a fia szobájának fala sárga színű. Szerinte ferde hajlamú lesz a gyerek, mert fiúnak csak kék vagy zöld szobája lehet.

Komolyan azt hittem, hogy csak a munkatársaim szórakoznak velem.

2012. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én fordítva jártam, én voltam az ügyfél. Felhívtam a tudakozó pluszt, hogy mondjon nekem személyszállító cégeket (kirándulást szerveztem). Az ügyfélszolgálatos mondja a neveket, telefonszámokat, egyszercsak gyanús lett valamelyik, visszakérdeztem, hogy milyen cégeket sorol. Hát nem szemétszállítókat gyűjtött ki nekem!!! :)))
2012. nov. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Telemarketinges melót toltam egyetemista koromban többször is. Szerinted?:D Jól ment, szép hangom van, kiemelkedően kommunikálok emberekkel, mindig felvettek. Alap volt, hogy naponta több faszi fel akart szedni a hangom alapján, mert persze nagyon kedvesen kellett beszélni. Volt, amelyik konkrét ajánlatot is tett. Volt, amelyik szerelmet vallott. Ezekkel persze meg kellett értetni, hogy én a munkámat végzem, nem azért hívtam, hogy pasizzak. A legdurvább esetem az volt, hogy amikor egyszer újságelőfizetést kellett értékesítenem, hívtam a listát az adott régióban. Felveszi a pasi. Mondom, hogy ki vagyok, miért keresem..etc. A pasi ezt totál félreértette és azt hitte, hogy én egy rúdtáncosnői állásra jelentkezem, amit ő abban az adott újságban hirdetett meg nemrég. Magyaráztam neki, hogy én azt szeretném, ha ő előfizetője lenne az újságnak, nem az állásra jelentkezem. Mikor nagy nehezen felfogta ezt, elkezdett győzködni, hagyjam a p*csába ezt a telefonos munkát, menjek hozzá táncolni, ígéri, 4x annyit fogok keresni mint a mostani munkámmal. Alig bírtam lerázni:D
2012. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Önkormányzatnál dolgozom. A feladatom körébe esik az ha panasz érkezik egy családról akkor egy gyámügyes dolgozóval együtt kimenjünk házhoz, és felmérjük a terepet.

Többször hívnak minket azzal, hogy a gyerekek éheznek, verik őket, borzalmas körülmények között élnek stb.

Volt hogy kimentünk egy házhoz. Anyuka nyitott ajtót, akinek el kellett magyarázni miért is vagyunk ott. Beengedett minket, de szólt előre, hogy bocsi, de ma még nem volt időm takarítani..Olyan szag volt, hogy azt hittem az ajtóban elájulok. Volt vagy 5 kutya és mindenhol tele kutyaszarral. A gyerekek koszosak, büdösek. A gyámügyes nő szóvá is tette hogy itt akkor takarítottak utoljára amikor az ő fejére feltették az angol koronát.(vagyis soha) Szóvá tette, hogy nem bánik jól a gyerekeivel. Erre a nő elkezdett visítani hogy áruljuk el ki volt aki feljelentette, mert az ő gyerekei sosem éheznek. 4 gyereke van (egy csecsemő volt) és elénk rángatta mind a 4 gyereket, hogy nézzük meg őket.. Mind kövér, és nem éheznek. Az egyik kisfiú olyan 10.12 éves lehetett. A gyámügyes hölgy elkezdte írogatni a papírját, addig az anyuka simán előkapta a melleit és elkezdte szoptatni előbb a csecsemőt, majd a 10-12 éves fiút. Azt hittem ott ájulok el..


Hozzáteszem hogy Angol család, és angol házaspárról volt szó.. Szóval nem cigányok, nem arabok hanem angolok.. NA ennyit erről..

2012. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!