Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok barát az ilyen?...

Mit gondoltok barát az ilyen? Valaha kibékülhetünk?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm már vagy több,mint 12 éve ismerem egy suliba jártunk. Mindig ott voltam mellette, ha szüksége volt rá. De most az életemben nagy változás következett be és szerettem volna vele ezt megbeszélni, viszont ő nem foglalkozott velem, pedig elmondtam neki, hogy egyedül nem tudom megoldani és szükségem van a támogatására és arra, hogy meghallgasson. Bár mind a ketten főiskolára járunk és vannak új barátaink, de attól még a barátság az barátság. Nem? Mit gondoltok barát az ilyen? Valaha kibékülhetünk?
2012. okt. 31. 14:18
 1/2 anonim válasza:
Lehet, hogy rossz napja volt, vagy bármi. Először gondold végig, hogy az utóbbi 12 évben mennyire tartottatok ki egymás mellett (te mennyire számíthattál rá ha baj volt). A barátság az barátság, de az elmúlásának sajnos jele van. Nem az, hogy elkezd másokkal barátkozni, inkább a kettőtök közötti viszony gyengülése szakíthatja szét a kapcsolatotokat. Egyáltalán mi az a nagy változás az életedben? Így látatlanban ennyit tudtam mondani, remélem azért ez is segített.
2012. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Apukámról kiderült hogy daganatos...
2013. jan. 27. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!