Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátom mindig kibeszél a...

A barátom mindig kibeszél a hátam mögött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szóval szombatonként este a haverokkal szoktam lógni. Általában hárman szoktunk sétálni, bulizni. Múlt szombaton az egyik barátom nem ért rá, és ezért én meg a legjobb haverom elmentünk biliárdozni, majd sétálni. Erre meg elkezdte azt a barátomat kibeszélni, aki épp nem volt velünk, majd miután a végére ért, ezt mondta: ''Nyugi, amikor te nem vagy itt, akkor téged szoktam kibeszélni (szidni általában...). De azt, hogy mit mond akkor rólam, azt persze nem meri a szemembe mondani. Ami még rosszabb, az, hogy mindig okoskodik, leordibál mindenkit, anti szociálisan kezd viselkedni..

Mit csináljak, hogy ne beszéljen ki a hátam mögött? Egyszerűen szarjam le? Vagy mit a francot csináljak?.... -.- 16f, és a másik 2 haverom is



2012. okt. 22. 23:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne barátkozz ilyen emberekkel, mert ilyen emberek nem a barátaid.
2012. okt. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mondok neked valamit: ő nem a barátod :/ Kerüld a társasgát, barátkozz másokkal.
2012. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 xotom válasza:
59%
Egyszerűen szard le, de szó szerint!
2012. okt. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Először próbáld megtudni, hogy pontosan miket mondott rólad és kinek - lehet, hogy az szerinted nem is kibeszélés, csak ő nevezi így. Bár, ha jól olvasom, ezt már megtetted. Aztán próbáld megbeszélni vele, hogy nem szeretnéd, ha az ilyeneket (mondj *példákat*, úgy könnyebb megérteni annak is, akinek alapból nincs érzéke az ilyesmihez) másoknak is (erre is mondj *példákat*, hogy kiknek másoknak, mert ha nagyon távoli barátnak, aki bizos nem ismer rád, név nélkül, tanács kérése céljából elmondja, az nem baj) elmondana. Ha nem érti, akkor tényleg keress más barátot, de ha működik, akkor így mindketten jobban jártok.
2012. okt. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, sokat segitettetek
2012. okt. 23. 00:13
 6/7 anonim válasza:
100%

1. lépés, hogy letojod.

2. megtanulod, hogy az igazi barátok nem beszélnek ki a hátad mögött.

3. Új barátokat keresel.

2012. okt. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mindenki beszél másokról. tök természetes, hogy ha nem vagy ott szóba kerülsz.


a gond akkor van, hogy ha valahogy nagyon negatívan beszél rólad. de szerintem nem erről van, mert akkor nem mondta volna neked.


szerintem 90%, hogy itt semmi gáz nincs. de próbáld azért kipuhatolni, hogy mi van.

2012. okt. 23. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!