Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy adjam ezt a tudtára?

Hogy adjam ezt a tudtára?

Figyelt kérdés
Egyik legjobb fiú barátomról van szó. Mostanában összebarátkozott még pár lánnyal, de mióta velük van mintha más lenne. Úgy érzem engem már nem tart olyan fontosnak, mint az előtt, nem érzi át a súlyát hogy ezzel engem elveszíthet. Ha valami gond van a lányok és köztem, akkor nem mellém áll, hanem azon sajnálkozik hogy nem tud mit csinálni. Nekem természetes lenne hogy az mellé a barátom mellé állok, akivel sokkal régebb óta mindenben egymást mellett állunk. Hogy adhatnám ezt finoman a tudtára? Vagy hagyjam inkább az egészet?

2012. okt. 30. 11:11
 1/1 anonim válasza:
Hogy adhatnád ezt a tudtára? Úgy, hogy elmondod neki. Hogy hogyan? Úgy, ahogyan most ide leírtad. Olyan nehéz ez vagy csak ti nők bonyolítotok túl mindent?
2012. okt. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!