Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára hogy...

Hogyan adjam a tudtára hogy isszonyatosan büdös?

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam aki a nap végére olyan büdös mint egy hajléktalan.ègessem le a többiek elött,vagy ajánnljak neki egy deot négyszemközt?

2012. okt. 8. 23:02
1 2
 1/11 intrepid ***** válasza:
100%
Nyomj egyet a kezébe négyszemközt, ő lehet saját magán nem érzi, lehet nem is tudja, ha nem szól neki senki.
2012. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Arról nem tudsz hogy nem mindenkinek nyomják el a szagát a dezodorok? Olyan az élettani működése hogy erősebb a szaga és nem lehet a deoval elvenni.
2012. okt. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez betegség tünete is lehet, beszéld rá, hogy mutassa meg magát orvosnak.
2012. okt. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hű. És reggel milyen? Csak mert a hajléktalan szag kifejezés elég erős és a szememben nem teljesen csak izzadtságszagot jelent. Lehet nem mossa rendszeresen a ruháit, nem fürdik minden nap?
2012. okt. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Andrea Ilona válasza:
100%
Ez neked társasági probléma, de neki valószínűleg egészségügyi. Rá kéne dumálnod egy dokira, hacsak nem arról vab szó, hogy neked túl érzékeny a nózid ;-)
2012. okt. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
"Te Lajos, tudtad, hogy a nap végére olyan kib*szott penetráns, orrfacsaróan büdös szagod van, mint egy kukalakó hajléktalannak? Nem bántásból, csak szólok."
2012. okt. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is volt egy ilyen kolléganőm.Mindig vele ültem egy kocsiban és nap mire odaértünk az úti célhoz,azt hittem,ott döglök meg.Tömény izzadtságszag.Nem értem,miért olyan fárasztó egyeseknek bekenni magukat.É is erősen izzadok,mégsem bűzlök soha,szóval ez nem indok.
2012. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
78%
Ja és valaki megjegyezte neki,hogy büdös és még neki állt feljebb.
2012. okt. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

Fürdesd meg vagy szellőztess gyakran.

Amúgy én még egy hajléktalanon sem éreztem büdös szagot, pedig odajött már néhány hozzám is kéregetni.Viszont vannak olyan emberek, akiknek olyan büdös a szájuk, vagy testük, hogy 10 lépés távolság is kevés lenne.Ráadásul én nagyon érzékeny vagyok ilyesmire és a rossz szagoktól rám jön a hányinger.Egyik büdös, másik hány.Veszélyes találkozás...

2012. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Reggelente semmi gond nincs vele,de 3-4 óra után már brutális.Szerintem mondták neki többen is hogy tegyen valamit annak érdekében hogy ne ájuljanak el a dolgozók a közelében,mert ma nem büzlött annyira.Még az elején tök jó illata is volt amit nem tudtam szónélkül hagyni és megdicsértem hogy milyen jó illata van és hogy ez parfüm talán?Csak annyit mondott hogy deo.Nap végére már volt egy kis kellemetlen szaga,de az majdnem hogy jól is esett ahhoz képest amilyen lenni szokott :)
2012. okt. 9. 13:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!