Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek ciki?

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok(lány) és kb csak 1 igaz barátnőm van akivel mindent mindent megtudok beszélni,csak ő elég messze van tőlem mert nem 1 suliba járunk és nem 1 városba. Aki pedig itt van barátnőm..hát őt nem engedik kb sehova,és csak neten beszélek vele is.. Szerintetek ez gáz? próbáltunk összehozzni a régebbi barátnőmmel(aki távol van) programokat ,csak mikor neki lenne jó akkor nekem nem mert hétvégente általában párommal vagyok, vele is csak akkor tudok találkozni :(:S

2012. okt. 30. 10:37
 1/4 B25 válasza:
És mi lenne ha egyik hétvégén barátnőddel másikom meg a pasiddal, Biztos megértik ha igazán szeretnek :)
2012. okt. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Most erre milyen választ vársz? Amikor tudnátok találkozni a pasiddal vagy, amikor neked lenne jó ő nem ér rá. Ezek szerint nem vagytok olyan fontosak egymásnak, hogy megoldjátok a találkozást. Ez nem igazi barátság!
2012. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan nagy és fontos lenne a barátság, akkor meg tudnátok oldani kompromisszumosan. Neki miért nem jó hétközben? Ha tanul, tényleg nem ér rá, akkor bizony neked kéne lépned, nem rá várni. Mittudomén, havonta egy fél napot azért rá tudnál áldozni, a barátod is megérthetné, és az neked sem lenne akkora "barátkiesés"...
2012. okt. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Találkozz mind a kettővel egyszerre :D
2012. okt. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!