Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok terrorizálnak-e...

A cigányok terrorizálnak-e bennünket?

Figyelt kérdés
Én a magyar oldalon állok!
2009. aug. 11. 08:24
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Tudták a nagy fajvédők, hogy a cigányok mindenhol lázadnak azért, hogy egy utcába költöztessék őket? Mert nem képesek elviselni egymást se!

Egyszerűen teljesen más kultúra, nem illik össze a magyarral, soha nem is illett és nem is fog.

2009. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim válasza:
100%
Azt javaslom annak aki védi a cigányokat,fogadjon örökbe egy roma családot-csak 1 évre,na majd meglátja mi lesz!!!
2009. aug. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Döntsd el magad...


2007. március: egy 26 éves cigány fiatalember Polgáron alaposan leitta magát a szociális segély fölvételét követően, majd ordítozva hazafelé indult. Egy útkereszteződésnél ráordított egy idős kerékpárosra, ám az nem állt meg. A cigány fiatalember utánaszaladt, lerántotta a bicikliről, és többször fejbe rúgta. Az idős férfi belehalt sérüléseibe.


2007. húsvét hétfő: Bakson egy 19 éves cigány fiatalember agyonverte és kirabolta a 99 éves Lajos Piroskát.

2007. június 23.: egy 23 éves dunakeszi illetőségű cigány nő cigarettát kért egy idős asszonytól Újpesten, s mert nem kapott, dühében agyonszúrta a hölgyet.


2007. június 24.: Ózdon egy 49 éves cigány férfi agyonvert és kirabolt egy 90 éves bácsit.


2007. szeptember 27.: a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei Piricsén három cigány fiatal agyonverte és kirabolta a település egyik kocsmárosát.


2007. november 8.: Gyálon két cigány fiatal összerugdosott és kirabolt egy 103 éves nőt, aki csodával határos módon túlélte a brutális támadást.


2007. november 11.: nem volt ilyen szerencséje annak a 93 éves asszonynak, akit Szalonnán vert agyon és rabolt ki egy cigány fiú.


2007. november 18.: Gadnán egy 88 éves nénit erőszakolt meg és rabolt ki egy 21 éves cigány fiatal. A gyilkos ezen felül összeszurkálta áldozatát, kinyomta a szemét, baltával széthasította a fejét és levágta a lábát.

Megélhetési bűnözés?


2007. december 8.: a mátészalkai Luca Bisztró tulajdonosa zárórakor már nem akart kiszolgálni egy részeg cigány férfit, aki ezért telefonon odahívta barátait. A baseballütőkkel érkező banda leütötte a kocsmárost, vasvillát döftek bele, majd szétverték az ivót és a tulajdonos autóját is.


2008. február 6.: Tarnabodon három cigány fiatal â013 hosszabb ideje tartó fenyegetőzés és többszöri fosztogatás után â013 agyonverte és kirabolta a 67 éves Balogh Lászlót.


2008. február 22.: Jászberényben egy 85 éves asszonyt vert agyon és rabolt ki egy 32 éves cigány férfi.


2008. február 22.: Mátraszőlősön egy ágyhoz kötött bácsit rabolt ki egy cigány fiatal, aki rágyújtotta az ágyneműt a magatehetetlen idős emberre.


2008. február 23.: Tarnaörsön egy 80 éves asszonyt erőszakolt meg és rabolt ki egy 20 éves cigány fiatal.


2008. február 23.: Nyírvasváriban két cigány tört be egy idős asszony házába, fojtogatták, megkötözték, majd kirabolták.


2008. március 10.: Gyöngyösön egy cigány család brutálisan összevert egy doktornőt a városi kórházban, mert nem akarta befektetni a család egyik nőtagját az intézménybe, hanem járóbetegszakrendelésre küldte.


2008. március 14.: 3.200 forintért kellett meghalnia annak a 74 éves ceglédi néninek, akit saját tanyáján ölt meg és rabolt ki két cigány férfi.


2008. március 19.: Tornyospálcán két cigány fiatal betört egy 54 éves asszonyhoz, megverték és megerőszakolták.


2008. március 22.: Hajóson egy 37 éves cigány férfi betört egy 59 éves asszony házába, megverte, majd elrabolta arany ékszereit.


2008. április 11.: Jászladányban egy 47 éves önkormányzati dolgozót szúrt nyakon egy törött pohárral egy cigány férfi, mivel úgy vélte, a helyhatóság nem foglalkozik kellő odafigyeléssel személyével.


2008. április 16.: Somogyzsitfán egy 77 éves asszonyt gyilkoltak meg és raboltak ki cigány fiatalok.


2008. április 19.: Vásárosnaményban két cigány fiatal agyonvert és kirabolt egy 69 éves férfit.


2008, április 19.: Kiskunhalason egy 34 éves cigány férfi betört egy 52 éves asszonyhoz, brutálisan megverte és kirabolta.

2008. április 22.: a Somogy megyei Öreglak-Barátihegyen két cigány férfi vasvillával támadt egy juhászra, mert annak birkái az út mentén legelésztek, és ez zavarta a támadókat.


2008. május 2.: Hajdúhadházon a bocskaikerti vasútállomás közelében öt cigány fiatal rabolt ki egy idős hölgyet.


2008. május 4.: ugyanez a banda brutálisan megvert és kirabolt egy 67 éves asszonyt, majd a bűncselekmény után alig egy órával egy kerékpárost hagytak helyben és fosztottak ki.


2008. május 6.: Dormándon egy cigány nő fojtogatta gyermekei tanárnőjét, mert az rászólt a tanulókra.


2008. november 23.: Kiskunlacházán egy 14 éves kislányt este hazafele menet megtámadott 6 cigány, megerőszakolták, majd megyilkolták, és a meztelen holttestét az út mellé hajították.



Szerinted sincs cigánybűnözés???


Ha igen akkor arra kérlek légyszíves, azokért a halottakért, akiket ilyen aljas módon meggyilkoltak, az "Állatnak" sem nevezhető gyilkosok, kérlek küldd tovább ezt a levelet.

Ennyit tegyünk meg értük, ha már mást nem tudtunk!

2009. aug. 26. 14:13
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Van.

Senkinek sem tanácsolom, hogy a 99-es buszon utazzon.Én kénytelen vagyok, már négyszer dobtak be a(felső) ablakon PET palackot, a Teleki téren megdobálták a buszt, az Auróra uitcai sztk rendelőben(nyócker) rugdossák a liftet, már a tizenéves is gyülöli a magyarokat, Auschwitzot emlegeti.

Meg vannak sértödve, mert kiirták graffitin a Mexikói úton"Cigány reszkess, Hitler anyja újra terhes"

2009. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%

IGEN!!!!!!! engem tegnap is felpofoztak és leköptek mer "nem tetszik nekik a pofim" amikor megkérdezem miért, arra csak egy pofon a válasz!IGENIS TERRORBAN TARTANAK MINKET A HAZÁNKBAN!!!!! pusztuljanak el!!!!!!!

......15 ÉVES LÁNY létemre többször is estek nekem cigány ribancok :(:(:(:(:( a semmiért... :(

2009. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a cigány lányok is simán neki mennek bármelyik magyar csajnak, és meg is verik őket. Ahogy lszrevettem keményebbek, mint a magyarok, főleg a szőkékre mozdulnak rá.
2009. nov. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát sok cigány csaj szeret magyarokkal verekedni, nemtom miért, de azt mondták nekem, h szeretnek boxolni magyar csajokkal.
2009. dec. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

2009-10-20 16:54 15 éves lány!

Miért kötöttek beléd a cigány csajok? És mindig megvertek?

2010. jan. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok az a "15éves lány" néhány válasszal előbbről


nem,tudom miért. amikor rákérdeztem mér utálnak azt mondák miért ne

nem megvernek, de felpofoznak, tépkedik a hajam (szőke vagyok, igen) de nem vagyok az a "pláza pics_s", sőt inkább visszahúzódó vagyok.

több srác szerint féltékenységből bántanak mert jól nézek ki, de én sose fogom őket megérteni :-(

2010. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
79%

Szia 15 éves lány!

Sajnos az a helyzet, hogy igazából indok se kell nekik, sokáig éltem közöttük, van tapasztalatom bőven. sokszor unalomból kötözködnek, mindegy van e rajtad sapka. Az is igaz, hogy a szőkéket nagyon nem szeretik. Ezek a lányok gyerekkoruktól kezdve verekednek először egymással, később bárkivel. Sok verekedésüket láttam, szerintem keményebbek, mint a magyar lányok.

19 éves fiú

2010. jan. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!