Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányok terrorizálnak-e...

A cigányok terrorizálnak-e bennünket?

Figyelt kérdés
Én a magyar oldalon állok!
2009. aug. 11. 08:24
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
16%
A választások után sem lesz jobb.Ez csak illúzió!
2009. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem eddig kétszer próbáltak megkéselni, mindkettő sötétebb bőrű testvéreink közül került ki. 3X megverni, ebből 2 ismét füstösék közül, a 3-ban nem vagyok biztos.
2009. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg falun élő ember, kisnyugdíjas, sportrajongó, kismama és rendőr nevében is írom: IGEN. csak ilyenkor nincs róla napi 2000 híranyag és 100 milkó díj és 120 nyomozó... mert nekik MINDENT lehet (tudod: megélhetési bűnözése meg diákcsíny meg ilyenek...). ölni is.

de ha mi, fehérek pofon vágunk önvédelemből egy orkot, letöltendőt kapunk.

,,magyarország, én így szeretlek"

2009. aug. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
A válasz egyértelmű hogy igen én sajnos olyan környéken lakom ahol rengetegen laknak ha megyek boltba nincs olyan nap hogy ne kötnének belém szüleim alig akarnak kiengedni úgy hogy egyedül vagyok mert olyankor mindig jönnek h na most aztán ők jól megvernek mert "elszívom előlük a levegőt". ha meglopnak minket és szólunk a rendőröknek még minket basznak le hogy mit merjük mi őket meggyanúsítani örüljenek hogy nem jelenettetek fel minket de az h 1 milliót loptak tőlünk az nem számít.. utálok itt élni miattuk utálom a városom a környékem egyszerűen minden napom szenvedés itt nem merek elmenni egyedül itthonról.. jó ez így? hát nem..
2009. aug. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
9%

Magyar az, akinek magyar állampolgársága van. Ha a magyar oldalon állsz, akkor nem teszel fel ilyen kérdést. Ezt nem kisebbségi, ne adj isten faji alapon kell megközelíteni, mert az gyűlöletkeltés.


Mi lesz a választások után?!

Mit szeretne a szélsőjobb?!

Vonatra rakni az embereket, és haláltáborba vinni, mint Hitler?!

Ezt szeretné?!

Ébredjetek már fel a csipkerózsika álomból!

Aztán, ha a szomszéd azt mondja valakire, hogy cigány, akkor elviszik, mert "terrorizál"???

blöáffff!!!!!

Undorító.

Ha ebben az országban a nép hatalomra juttat egy szélsőjobboldali militáns hajlamú pártot, meg valami kishitler vezérét akkor ez az ország buta, és hamar felejt.

Akkor én nem akarok ennek a népnek tagja lenni.

(Bár itt akkor is a fejétől bűzlene a hal...)


Nem érdekel, milyen mocskolás jön ez után.

Ez a véleményem. (ja, még mielőtt belekezdenétek...magyar vagyok, nem tartozom egyik kisebbséghez sem)

2009. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi hozzászólásokat, bizom abban, hogy még lesz olyan, aki leirja - őszinte - véleményét a kérdéshez. NEKEM IS LESZ! Saját - hosszú évek alattiból szerzett -tapasztalatom, amit nem egy helyen szereztem.Tehát nem helyi, hanem,nyugat , közép , és kelet magyarországi.
2009. aug. 11. 11:32
 17/30 anonim ***** válasza:
91%

"Vonatra rakni az embereket, és haláltáborba vinni, mint Hitler?!"


Komolyan érdekel a válasz? IGEN!!!!!! Mert ezek nem emberek! 5 % maximum megmaradhatna közülük, a többi meg takarodjon el, amíg megteheti....bűnözőkre nincs szükség az állam pénzén. Nem vagyunk annyira gazdag ország h bűnözőket neveljünk állami költségeken.

2009. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
93%
naná. és inkább legyen kishitler - ahogy itt írták -, mint zsidó. egy sor cigány, egy sortűz
2009. aug. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez nem is kérdés...inkább pont kellene a végére és -e nélkül
2009. aug. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi azért költöztünk el a város széléről be a központba, mert amikor a házat építettük, valamikor 40 évvel ezelőtt, még nem voltak cigányok, de a hivatal pont oda a külvárosba helyezte el őket és most ott a város szélén 4 olyan utca is van, ahol csak cigányok vannak. És hogy a kérdésre is válaszoljak, igen terrorizálnak, folyton lopkodtak a magyaroktól, beszólogattak, volt, hogy kocsival mentünk és kővel kidobták a szélvédőt! SZÓVAL IGEN!
2009. aug. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!