Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítél a baráti társaság,...

Elítél a baráti társaság, mert nem akartam egy kövér, hülye pasival randizni? Jogos?

Figyelt kérdés
Új barátoknak mondanám őket, pár hónapja ismerjük egymást, megismertem általuk egy pasast, a húszas évei végén jár. Teljesen rámállt, hívogatott, folyton ott volt, ahol én, a neten is zaklatott. A fiúbarátaimat csekkolta, állandóan kérdezgette a többieket, hogy mit csinálok, hol vagyok. Eleinte tűrtem, aztán egyre idegesítőbb lett a viselkedése és elkezdtem undorodni tőle, amiért kopaszodik, kövér és folyton eszik. Tudom, hogy nem az ő hibája, de egyszerűen taszított! Az a stílus, amit levágott, hogy mindig valami miatt kekeckedik, próbál vitát gerjeszteni, beszól, mindenki más hülye rajta kívül. Képes volt órákig arról beszélni, hogy mennyit eszik és milyen gáz vagyok, hogy nem szeretem a zsíros, hizlaló dolgokat és ebből vitát csinált. Egyszóval katasztrófa volt a pasas. Nem fogta fel, hogy szolidan visszautasítom, még képes volt elmondani mindennek, mire én mondtam, hogy húzzon a francba és hogy keressen hozzá hasonló hülye kövér disznót. Tudom, nem túl stílusosan váltam el, de annyira felhúzott, hogy nem tudtam már szépen reagálni. Ezt elmondta a többieknek és azóta mindenki lenéz és elítél, hogy milyen felszínes ember vagyok. Ez az eset teljesen kikészített, mert nem értem, hogy miért kéne elviselnem egy számomra unszimpatikus embert, akit rámtukmáltak. Szerintetek itt kinek van igaza, vagy ki követte el a legnagyobb hibát?
2012. okt. 22. 00:08
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
Jesus, mekkora tirpákok vannak itt. A csaj tök normális stílusban irkál, még meg is lep, hogy helyesírási hibák nélkül, összefüggően, ami ezen az oldalon már csoda. Egy hájas, nyomorék f.szit meg elküldött a fenébe, inkább pirospont jár csajszi! Pasi létemre hánynék magamtól, ha ilyen lennék. Az meg mi már, hogy ha nem eszel csülköt, lep.csáz, meg proli vagy? Anyám, jól udvarol. Leköpném magam a csávesz helyében, ne csodálkozzon, hogy nincs nője.
2012. okt. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
29-es válaszolóval mélyen egyetértek, az ilyen "emberek" nem barátok. Főleg, hogy szó nélkül tűrik. A pasi meg a leírás alapján ritka undorító és szánalmas, nem csodálom, hogy nem kell senkinek. Baromi álszent emberek járnak erre az oldalra. Majd meséljétek a jézuskának, hogy egy ronda, kövér, tapló, tróger pasi aki csak a zabálásról beszél, p.csának és prolinak nevez titeket, azt nem külditek el úgy a jó édes anyja valagába, hogy öröm hallgatni. Mert itt mindenki olyan kultúrált... Meg a fogtündér is létezik. Nézzetek már magatokba.
2012. okt. 22. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
29%

édesem, azt fogd fel, hogy a külsőnek általában nem sok köze van hozzá, ha valaki suttyó paraszt.

külső a belsőből jön. lusta, igénytelen alak, úgy is néz ki. ez eddig tiszta sor.


de tanuld meg, hogy ha valakivel bajod van, akkor mindig a belsejét fikázd, oltsd, küldd a bús pitsába, mert ha csak a testére reflektálsz, akkor nem fogja megérteni, h mi bajod vele.


engem is csesztettek régen a hájas testem miatt, de mindig tudtam, hogy nem az a baja velem az embernek, hogy 46os a nadrágom, hanem hogy nem fekszik neki a stílusom. ha valakiben annyi intelligencia nincs, hogy ezt elő tudja adni, az persze h le lesz nézve.


szóval lássuk be, ha azt mondod neki, hogy unintelligens piócalelkű sutyerák vagy, akkor abból rögtön értett volna, és legalább olyan szépen meg tudod vele sérteni mint a dagadtozással.


na, ma is tanultál valamit :P

2012. okt. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
47%
Uccsónak is van igaza. Csak megkellene tanulnia, hogy ha vki ilyen szinten űzi a másik fikázás nem csak azt érdemli, hogy le unintelligens piócalelkű sutyerákkozzák hanem mindemelett le is dagatt disznózzák. xD
2012. okt. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Azzal jársz, akivel akarsz. Sőt lehet, a társaságot is hagyni kellene a fenébe, ha ilyen tagok tartoznak bele, mint ez a pasas, aki abban leli kedvét, hogy alázza a nőket és halálra zabálja magát, közben meg azt hiszi, hogy ő micsoda szuper pasi és tegye össze a kezét a kérdező, hogy vele találkozott.

Hát nem. Komolyan, pár ilyen beszólás után a közelébe sem mentem volna ennek a pasasnak. Ez egy ősbunkó. Kerüld el messzire.

2012. okt. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
36%

Jól csináltad kérdező. Sajnos ma a nő majdnem kihalt. Csak férfias nők vannak, meg csődtömegek. Jól kiosztottad, úgy kellett neki.


Válogasd meg a baráti körödet. Felszanes az az ember, akicsak a külsőt vagy csak a belsőt nézi. Mindkettő fontos. Az meg hogy lehájpacniztad, külön jó dolog volt. Aki így zaklat, meg ennyire gusztusalan, az maradjon a csődtömeg nőknél, akik csak a belsőt nézik vagy menjen homárnak.

2012. okt. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy az első oldalon jó leszoltak téged, de ne vedd figyelembe őket, ott csak csúnya hapsik írtak, akiket akaratlanul is megbántottál. Lehet mindegyike dagadék. :)
2012. okt. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetértek veled kérdező, megérdemelte, mert az idő megmutatta milyen is igazából. 22/F
2012. okt. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Na mi volt a találkozáson a haverokkal?
2012. okt. 23. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!