Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítél a baráti társaság,...

Elítél a baráti társaság, mert nem akartam egy kövér, hülye pasival randizni? Jogos?

Figyelt kérdés
Új barátoknak mondanám őket, pár hónapja ismerjük egymást, megismertem általuk egy pasast, a húszas évei végén jár. Teljesen rámállt, hívogatott, folyton ott volt, ahol én, a neten is zaklatott. A fiúbarátaimat csekkolta, állandóan kérdezgette a többieket, hogy mit csinálok, hol vagyok. Eleinte tűrtem, aztán egyre idegesítőbb lett a viselkedése és elkezdtem undorodni tőle, amiért kopaszodik, kövér és folyton eszik. Tudom, hogy nem az ő hibája, de egyszerűen taszított! Az a stílus, amit levágott, hogy mindig valami miatt kekeckedik, próbál vitát gerjeszteni, beszól, mindenki más hülye rajta kívül. Képes volt órákig arról beszélni, hogy mennyit eszik és milyen gáz vagyok, hogy nem szeretem a zsíros, hizlaló dolgokat és ebből vitát csinált. Egyszóval katasztrófa volt a pasas. Nem fogta fel, hogy szolidan visszautasítom, még képes volt elmondani mindennek, mire én mondtam, hogy húzzon a francba és hogy keressen hozzá hasonló hülye kövér disznót. Tudom, nem túl stílusosan váltam el, de annyira felhúzott, hogy nem tudtam már szépen reagálni. Ezt elmondta a többieknek és azóta mindenki lenéz és elítél, hogy milyen felszínes ember vagyok. Ez az eset teljesen kikészített, mert nem értem, hogy miért kéne elviselnem egy számomra unszimpatikus embert, akit rámtukmáltak. Szerintetek itt kinek van igaza, vagy ki követte el a legnagyobb hibát?
2012. okt. 22. 00:08
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Hova akarsz ezzel a kérdéssel eljutni? De tényleg. Önigazolásért jöttél. Megkaptad.
2012. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
3%

Figyelj, elmondtuk a véleményünket. Én is elmondtam, te kérdeztél, megkaptad a választ.

Felőlem mondhatsz bármit, bunkó voltál és kész. A srác szintén, de ettől még te is az voltál és én sem szívesen barátkoznék sem vele, sem veled.


Ha nem tetszik a válasz, az nem a mi problémánk. Ha ezidáig nem jutott el hozzád, hogy mit magyarázunk, hogy nem kellett volna tűrnöd, csak épp nem olyanért megítélni, amivel neked nem ártott, akkor nem értem minek teszel fel kérdést.


Ezen az elven a tükörképedet is faggathatnád.

2012. okt. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:
17-es, tévedsz. Sosem voltam és nem is leszek olyan férfival együtt, akinek ennyire gusztustalan a stílusa és egy nőt, aki nem szeretne tőle semmit, elmond mindennek. Ebben mi a férfiasság? Az, hogy nem tudja tudomásul venni, ha visszautasítják, vagy valamiben eltér a vélemény? Világ életemben menekültem az ilyen emberektől, pedig hidd el, volt köztük olyan is, aki külsőre vonzott.
2012. okt. 22. 00:46
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben igazad van!!! És jól tetted amit tettél.

Örülj neki, hogy megszabadulsz ettől a bandától.

Az, hogy vki kövér még nem elég indok arra, hogy ne sérthesd meg bunkó módon azok útán amit művelt és nem értett a szép szóból.

Egyébként meg aki Csülköket zabál és még hangoztatja is egy társaságban meg leszól azért mert te nem zabálsz kétpofára zsirban tocsogó dolgokat NEM HINNÉM, hogy NEM TEHET arról, hogy egy HÁJAS DISZNÓ. És ha még emelett DISZNÓ módon beszél, viselkedik egy Nővel akkor bizony megérdemelte amit kapott.

2012. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
Igazából csupán igazságtalannak érzem a dolgot, hogy én viszem el a "balhét" egy olyan helyzetben, amit nem én generáltam. Még sosem kerültem ilyen helyzetbe és nagyon bánt, hogy én lettem az az ember, aki szemét és rosszindulatú, miközben ők végighallgatták és röhögtek azon, hogy miket mond nekem a pasas. Lehet, hogy tényleg új barátok után kéne néznem, mert ez az egész nagyon gáz. Mindenesetre köszönöm a válaszokat, volt bennük igazság.
2012. okt. 22. 00:52
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

"Lehet, hogy tényleg új barátok után kéne néznem..."

NEm Lehet, Hanem BIZTOS!!! ;)

2012. okt. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

72%-os, szeretném megköszönni, hogy ráébresztettél arra, hogy akármilyen taszító is egy ember stílusa, ne a külső tulajdonságokkal vágjunk vissza, mert a történet szempontjából mindegy volt. Máskor megpróbálom kontrollálni magam, akármilyen kellemetlen helyzetbe is kerülök. Holnap kerül sor egy találkára a többiekkel, szerintem őszintén elmondom majd, hogy mit miért tettem, beismerem a hibámat, de azt is elmondom, hogy engem mennyire bántott, hogy tűrték, ahogy megaláz egy a pasas heteken keresztül.

Itt egy jó nagy beszélgetésre lesz szükség, ha nem segít, akkor viszont én úgy érzem, jobb lesz nélkülük, mert nem biztos, hogy ez az igaz barátság alapja, mikor szívatjuk a másikat.

2012. okt. 22. 01:03
 28/39 anonim ***** válasza:
20%
Ámen
2012. okt. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
94%

Nem értem, miért játssza itt mindenki a szentet. Ti nyilván összejönnétek egy olyan emberrel, aki fizikailag undorít, ha máskülönben jó fej... Az, hogy valakinek a külső IS számít a párkapcsolatban, nem jelent felszínességet, ez természetes dolog. Felszínes az, ha CSAK a külső számít. (Bár ilyet inkább férfiban látni, nőben inkább az a felszínesség jele, hogy csak a pasi pénze kell neki.)


A "finnyás p*csa" és a "IX. kerületi proli" megjegyzésekre meg teljesen adekvát válasz a "hájas disznó". Lehet, hogy nem tehet a külsejéről, de a lány se tehet arról, milyen kaját szeret meg hol van pénze lakni.

2012. okt. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan igazad van.
2012. okt. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!