Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elítél a baráti társaság,...

Elítél a baráti társaság, mert nem akartam egy kövér, hülye pasival randizni? Jogos?

Figyelt kérdés
Új barátoknak mondanám őket, pár hónapja ismerjük egymást, megismertem általuk egy pasast, a húszas évei végén jár. Teljesen rámállt, hívogatott, folyton ott volt, ahol én, a neten is zaklatott. A fiúbarátaimat csekkolta, állandóan kérdezgette a többieket, hogy mit csinálok, hol vagyok. Eleinte tűrtem, aztán egyre idegesítőbb lett a viselkedése és elkezdtem undorodni tőle, amiért kopaszodik, kövér és folyton eszik. Tudom, hogy nem az ő hibája, de egyszerűen taszított! Az a stílus, amit levágott, hogy mindig valami miatt kekeckedik, próbál vitát gerjeszteni, beszól, mindenki más hülye rajta kívül. Képes volt órákig arról beszélni, hogy mennyit eszik és milyen gáz vagyok, hogy nem szeretem a zsíros, hizlaló dolgokat és ebből vitát csinált. Egyszóval katasztrófa volt a pasas. Nem fogta fel, hogy szolidan visszautasítom, még képes volt elmondani mindennek, mire én mondtam, hogy húzzon a francba és hogy keressen hozzá hasonló hülye kövér disznót. Tudom, nem túl stílusosan váltam el, de annyira felhúzott, hogy nem tudtam már szépen reagálni. Ezt elmondta a többieknek és azóta mindenki lenéz és elítél, hogy milyen felszínes ember vagyok. Ez az eset teljesen kikészített, mert nem értem, hogy miért kéne elviselnem egy számomra unszimpatikus embert, akit rámtukmáltak. Szerintetek itt kinek van igaza, vagy ki követte el a legnagyobb hibát?
2012. okt. 22. 00:08
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Én vagyok a tróger? Én nem beszéltem úgy, mint egy kocsis egy emberrel, akit nem is ismerek. Csak a pasiknak van ilyen kiváltságuk, hogy úgy viselkedhetnek, mint a legutolsó prolik?
2012. okt. 22. 00:29
 12/39 anonim ***** válasza:
96%
nem értem a problémád, keress normális barátokat és nem fognak rád haragudni azért, mert a bunkó haverjuknak nem teszed szét a lábad...ennyi...
2012. okt. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
3%

Hát, nekem nem úgy tűnik, hogy nem beszéltél úgy, mint egy kocsis.

Attól, hogy ő ilyen bunkó még neked is le kellett süllyedned idáig?


Ez milyen gondolkodásmód?

2012. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 Malats ***** válasza:
96%
Szerintem jol tetted :D A barátaim meg megválogatnàm. Ha ezt nem látjàk át akkor ott baj van, és lesz is még.
2012. okt. 22. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
A másik alkalom, amikor mentem haza a 9. kerületi otthonomba, kijelentette, hogy ennyire proli már nem lehetek, hogy ott lakom. Én pedig köpni-nyelni nem tudtam, nem értettem, hogy ennek meg mi baja van. A kövérezés ehhez képest én úgy gondolom, hogy semmi, hiszen ha nem viselkedett volna alpári stílusban előtte 2 hónapig, akkor eszembe nem jutott volna ennyire megundorodni az egész embertől.
2012. okt. 22. 00:32
 16/39 anonim ***** válasza:
5%

De könyörgöm, ha undorodsz valakinek a stílusától és bunkóságától, akkor miért a kövérségével kritizálod??


Nekem ez még mindig érthetetlen.


Elhiszem, hogy neked szarul estek ezek, de ez annyira gyerekes és szánalmas, amit műveltél.

2012. okt. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
2%
Ha a csávó történetesen szép lenne és számodra vonzó, akkor ugyanezen viselkedést határozottságnak és férfias fellépésnek értékelnéd, odalennél a nagyszerű humoráért, satöbbi. Tehát nem a stílusa a baj, hanem az hogy nem tetszik neked, sőt.
2012. okt. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:
Jó ég, mit műveltem, megvertem vagy tönkretettem? Azért a mit műveltél elég erős kifejezés szerintem. Egy pasas hetekig zaklat, cseszeget és még vágjak hozzá jó képet? Megadták neki a számomat, elhívták mindenhova, ahol ott voltam, sőt, beszámoltak neki arról, hogy mikor hova megyek és még én vagyok a bunkó?
2012. okt. 22. 00:39
 19/39 A kérdező kommentje:
Nem voltam vele alpári egészen a legutolsó esetig, mint írtam, de mégis meddig kellett volna tűrnöm, hogy zaklasson? Hiába mondta, hogy figyelj, légyszíves, ne keress, utána ugyanúgy küldözgette az sms-eit, meg eljött oda, ahol a többiekkel voltunk és beszólogatott.
2012. okt. 22. 00:41
 20/39 anonim ***** válasza:
95%

"teljesen kikészített, mert nem értem, hogy miért kéne elviselnem egy számomra unszimpatikus embert, akit rámtukmáltak. "


Hát ők csak azt a verziót ismerik, amit a srác adott elő, valószínűleg az Általad is idézett durva mondatot.

Elmesélhetnéd az előzményeket is.

2012. okt. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!