Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor Alföldit tényleg...

Most akkor Alföldit tényleg elteszik a melegsége miatt?

Figyelt kérdés

Úgy értem, persze "hivatalos úton", de aztán teljesen nyíltan arról beszélnek műsorokban, hogy végre el tudják így akkor botrány nélkül is tenni azt a homit onnan, mert pont kapóra jön a pályáztatás.

Szerintetek mi lesz? Meglépik vagy meghagyják egy kis népetetésnek?



2012. okt. 21. 22:45
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
na héé, én ezt mintha pont ellentétes előjellel értettem volna,mint ahogy most te itt ironizálsz ... mindegy.
2012. okt. 22. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:
"Már hogyne verné nagydobra és már hogy lenne magánügy?" Kérek szépen egy forrást, ahol ő maga erről nyilatkozik. Ha nem tudsz ilyet, akkor nekem van igazam: nem veri nagydobra és magánügynek tekinti. Hogy kivel jár bevásárolni, az pedig végképp magánügy.
2012. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Na nagyon félreértjük egymást, de oké, ám legyen. Azt próbáltam leírni, hogy a melegség nem egyenlő a szexxel, és nem lehet magáneletesítésre leegyszerűsíteni a kérdést, ugyanis van egy vagon dolog, ahol elő jön a téma, hogy na kivel és hol is? Legyen az egy sima hétvégi kirándulás vagy mozizás vagy akármi. Vagy egy ebéd, ahol mindenkinek ott a nője/felesége, hát neki meg a pasija. Ennyi.

Szóval nem sexről és nem hálószobáról van itt szó na, ennyi.

2012. okt. 22. 17:04
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem érteni te válasz. Írni magyar. Vagy más nyelv amin én érteni.
2012. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
"Szóval nem sexről és nem hálószobáról van itt szó na, ennyi." Hanem ebédről, moziról vagy kirándulásról? És ezeknek mi közük a Nemzeti Színházhoz?
2012. okt. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Figyelj, teljesen félreértesz.

Tényleg semmi közük, ezt csak arra írtam, hogy tehát melegnek lenni az pont nem annyira hálószobatitok mint heterónak lenni. Ennyi.

A Nemzeti Színházhoz pedig valóban semmi köze, na csak vannak ám egyesek, akik mégis ezt gondolják, hát látod ... Erre írtam a bizonyos tv-műsorokat, ahol már odáig is elmerészkedtek az okosok, hogy "egy Nemzeti Színház egy Nemzeté, és azt képviseli, és na azért egy Nemzetet nehogy már egy b@@i képviseljen a világ előtt".

Ezt szinte szóról szóra így mondták! Nagyon kemény, de hát ez van. Szóval ne engem szidj te, mert rossz helyre célzod a támadást :) Felőlem aztán maradhat még 100 évig is, hidd el, csak nyilván te is tudod, hogy azért van egy jelentős ellentábor, akik minden lehetőséget igyekeznek megragadni a furakodásra, és szinte fel vannak háborodva, hogy a Nemzetinek hogy lehet egy meleg az igazgatója, hiszen egy keresztény országnak a ...blablbalbla, nekem is unalmas na. Attól még ezt hallom, és ha te nem értesülsz ezekről, akkor csak nézek értetlenül, de oké.


Amúgy mit nem értettél az írásomból?

(bocs, de tényleg nem vagyok ám magyar anyanyelvű, úgyhogy ezt a vonalat kár is piszkálni, én elismerem, hogy sokszor magyarul elég furán fogalmazok, na de ez van, sőt, így is nagy teljesítmény ez tőlem ...)

2012. okt. 23. 08:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!