Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alföldit tényleg elteszik a...

Alföldit tényleg elteszik a Nemzeti éléről?

Figyelt kérdés

Most van ez az "orális szex cirkusz" körülötte.


Szerintetek emiatt tényleg leváltják vagy csak egy tök jó ürügy ez most inkább, hiszen régóta műsoron van azelmozdítása főleg a melegsége miatt, még ha ezt nyilván senki nem mondja ki. Csak sokaknak meg szúrja a szemét.


Szerintetek mi lesz?


2011. máj. 24. 10:42
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%

Eddig nem úgy tűnt, mintha nagyon el akarnák mozdítani. Határozott idejű szerződése van, elég sok pénzt kellene neki kifizetni ha le akarnák váltani.

Rendezői, színészi tehetségét soha nem vitattam, de a művei alternatív színházba valók és semmi helyük a Nemzeti színpadán.

2011. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
54%
Azt gondolom ha már a politika beleavatkozik, előbb utóbb megtalálják az okot az eltávolitására.
2011. máj. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
85%
Ideje lenne.
2011. máj. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

hát pedig a politika már elég régóta beleavatkozik sztem, ez nem új ügy

a Jobbiknak iszonyatosan szúrja a szemét, hogy ő van ott (pl), támadta is sokat egy időben


hát a tehetségéről meg annyit h én ugyan nem tudom megítélni, na de gondolom egy nemzetiben nem éppen az ő darabjait adják, vagy általában a szervezői, rendezői tehetségére gondolsz?

2011. máj. 24. 11:03
 5/34 anonim ***** válasza:
0%

Én most láttam egy darabját, mégpedig pont az ember tragédiáját, és egyszerűen zseniális, hatalmas élmény volt.

És nem is lettem tőle erkölcsileg züllött.

2011. máj. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%

Úgy értettem mint színész és rendező, de ezt le is írtam.

Ismét leírom: akármennyire jó színész és rendező, de amit művel, annak nem a Nemzetiben van a helye hanem egy alterszínházban. A

2011. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
22%
Én csak azt nem értem, hogy miért mindig azzal jönnek ellene, hogy "egy 12 évessel megnézetné a művét?" Miért kéne megnézetnie, színházban ugyanúgy lehet valami korhatáros, mint mondjuk a tévében vagy a moziban. Egyébként nem láttam egy darabját sem, de ha tényleg csak ilyen kifogásolható dolgok mennek a Nemzetiben, akkor valóban inkább egy alternatív helyen kéne azokat bemutatni. Az meg, hogy homokos, szerintem csak a jobbikosokat zavarja. Azért volt nekik is nem egy obszcén beszólásuk a parlamentben Alföldi iránt, úgyhogy nem kéne ennyire felháborodni, amikor visszanyal a fagyi.
2011. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Jó hát én is túlzásnak tartom, h a melegsége miatt akarják kipaterolni na meg emiatt még anno kedves megjegyzéskeet is tettek rá ugye, de látható sztem, h abszolút megosztott a dolog, van aki szerint nagyon is jó, amit és ahogyan csinál, van akinek meg sérti az erkölcsi normáit (bár ez utóbbit nem tudom megítélni, mert nem láttam még tőle darabot)
2011. máj. 24. 11:41
 9/34 anonim ***** válasza:
78%

Nagy tévedésben vagytok. Nem a melegsége miatt kellene már leváltani. Van még más terület is, tele melegekkel (sajnos).

Leváltani azért kell, mert meggyalázza a magyarságot azzal, hogy a "színészeivel" Magyarország térképére onanizáltat.

Ezt Izraelben nem tehetné meg !

2011. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Most hogy jön ide Izrael? A darabot pedig láttad is, vagy csak szajkózod párttársaid mondataid? Ha nem az a baj, hogy meleg, akkor miért írtad oda, hogy sajnos?
2011. máj. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!