Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alföldit tényleg elteszik a...

Alföldit tényleg elteszik a Nemzeti éléről?

Figyelt kérdés

Most van ez az "orális szex cirkusz" körülötte.


Szerintetek emiatt tényleg leváltják vagy csak egy tök jó ürügy ez most inkább, hiszen régóta műsoron van azelmozdítása főleg a melegsége miatt, még ha ezt nyilván senki nem mondja ki. Csak sokaknak meg szúrja a szemét.


Szerintetek mi lesz?


2011. máj. 24. 10:42
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

hát de figyusz, most könnyű ezt mondani, hogy csak az nem érti, aki nem akarja, de látod te magad se tudod elmondani, mi is lenne a "helyénvaló"

Na meg ha egy Ember tragédiája is problémás, akkor mit mondjunk a modernebb, netán valóban provokatív darabokra?

2011. máj. 27. 09:28
 32/34 napietus ***** válasza:
nem tudom szakszerűen elmondni, mert nem vagyok rendező. és nem az a gond, hogy adják az Ember tragádiáját, sőt, ez jó. de lehet azt többféle felfogásban is rendezni, ennyit még én is tudok...ezen túlmenően meg: az a bizonyos "reklám" amit már említettek, az sem volt éppen oda illő. nem érzem a szakmai alázatot ezekben a dolgokban, annál inkább az öncélú provokálást. mondom, ezzel sincs baj, csak a helyén...
2011. máj. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
08:45-ös hsz-hez csatlakozom.
2011. máj. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 A kérdező kommentje:
szakmai alázatot ? hát ezt így még nem hallottam
2011. máj. 27. 11:21
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!