Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alföldit tényleg elteszik a...

Alföldit tényleg elteszik a Nemzeti éléről?

Figyelt kérdés

Most van ez az "orális szex cirkusz" körülötte.


Szerintetek emiatt tényleg leváltják vagy csak egy tök jó ürügy ez most inkább, hiszen régóta műsoron van azelmozdítása főleg a melegsége miatt, még ha ezt nyilván senki nem mondja ki. Csak sokaknak meg szúrja a szemét.


Szerintetek mi lesz?


2011. máj. 24. 10:42
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

>> Mi az, hogy befogadó nemzet? Talán téged nem fogadtak be? Vezesd már vissza legalább Árpádig a családfádat!


De engem is befogadtak és igyekszem is megszolgálni. Senki se tudja annyira visszavezetni a családfáját - megint igyekszel mellébeszélni.

Nem a visszavezetés a lényeg, hanem az elvek betartása: Ne harapj a neked étel adó kezébe.

Ilyen egyszerű. A feltétel csak annyi, hogy ha nem is sikerül, de legalább próbálj meg ember lenni !

2011. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
59%

a kritika nem hátbaszúrás, elárulás, vagy bármi ilyesmi. Aki szereti a nemzetét, annak a fontos, hogy fejlődjön, és az esetleges hibákra, problémákra rámutassanak, hogy javítani lehessen.


Aki szerint ez szentségtörés, az csak szájkaratézik, és a mellét veri, de sok köze nincs a nemzet igazi szeretetéhet, az valóban csak a farkát veri rá.


Ez pont ugyanolyan, mint hogy akkor a cigányokkal való problémákról se beszéljünk.

Miért van az, hogy jellemzően pont azok, akik a cigányokkal való problémákkal kapcsolatban a leghangosabban ordibálnak, azok akadnak ki a legjobban, ha a magyar társadalmon belüli problémákra is rá van mutatva?

Érdekes ez a "nemzeti" hozzáállás, hogy ha a társadalmi problémákra hangosan kiabálom, hogy mindenről a mocskos zsidók meg cigányok tehetnek, akkor az mélyen nemzeti dolog, ha viszont azt mondom, hogy azért nézzünk már körbe egy kicsit magunk között is, hogy mit tudunk tenni,

az "nemzetárulás".


Az nagyon sokat elmond, amikor a tükör tartóját kezdik el támadni, hogy hogy merészeli..

2011. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:

"De engem is befogadtak és igyekszem is megszolgálni."


De kik fogadtak be, mondd már el! És mit akarsz megszolgálni? Hogy voltak olyan kedvesek az emberek, és megengedték, hogy megszüless? Semmit nem értek abból, amit mondasz, tán én vagyok a hülye.


"Senki se tudja annyira visszavezetni a családfáját - megint igyekszel mellébeszélni."


Ha senki, akkor megint csak az a kérdésem, kik a befogadók?


"Nem a visszavezetés a lényeg, hanem az elvek betartása: Ne harapj a neked étel adó kezébe."


Ki ad nekem ételt? Szerintem megdolgozom az ételért, előtte pedig a szüleim dolgoztak meg érte. Nem is haraptam a kezükbe sosem.


"Ilyen egyszerű. A feltétel csak annyi, hogy ha nem is sikerül, de legalább próbálj meg ember lenni !"


Az vagyok.

2011. máj. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Na tessék: nem rúgták ki, megúszta egy ejnyebejnyével.

Valószínűleg túl sokat kellene fizetni neki a határozott idejű szerződése miatt. Egyébként már régen ki kellett volna rúgni, sőt, oda se lett volna szabad engedni!

2011. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

azért összességében nem volt ez olyan durva h ki kellett volna rúgni sztem

nem?

2011. máj. 26. 19:56
 26/34 anonim ***** válasza:

Nem konkrétan ezt az esetet kell nézni, hanem a teljes működése alatt történteket. Bizony, voltak olyan dolgok, amik együtt már régen túlmentek néhány ember tűréshatárán, köztük az enyémen is.

A Fidesz azért nem rúgja ki, nehogy véletlenül a Jobbik akarata érvényesüljön.

2011. máj. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Voltak olyan dolgok... Mégis milyenek?


Egyébként ajánlom megtekintésre Alföldi tegnapi sajtótájékoztatóját, ahol szemelvényeket olvas fel, az elmúlt évben milyen üzenetek, felszólalások, közlemények stb. születtek a jobbikosok részéről. Na az a stílus a megengedhetetlen, nem pedig az orális szex szavak kiejtése egy tudatlan, direkt kötekedő "újságíró" kérdésére.

2011. máj. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Tavalyi horvát turné, amit egy pénisszel reklámozott.

Egyébként meg hiába sorolnék fel akárhányat, úgyis parttalan ez a vita.

Soha nem vontam kétségbe Alföldi színészi, rendezői tehetségét, de amit művel az alternatív színházba való, nem a Nemzetibe. Ennyi.

2011. máj. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
de miért? mi lenne való a Nemzetibe ?
2011. máj. 26. 22:57
 30/34 napietus ***** válasza:

hogy mi való a Nemzeti Színházba?


a Nemzeti Színháznak nem azt kéne megmutatnia, ami az embereket megosztja, hanem azt, ami összeköti. a nemzet színházához méltó minőségben és patinával. van akinek tetszenek a provokatív megoldások, ez is kell, annak is megvan a maga helye. de az nem a Nemzeti Színház. ezt csak az nem érti, aki nem akarja érteni...

2011. máj. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!