Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy most már...

Nem durva, hogy most már k*csögnek nevezik Alföldit a parlamentben?

Figyelt kérdés

A Jobbiktól az egyik okos nevezte szó szerint ennek, és követelik a leváltását, mert beszólt egy újságírónőnek, de véleményem szerint nem obszcén az, amit ők annak hívnak, mert szó szerint ezt mondta:

"Önnek pedig kívánok sok orális szexet ...."


Most ez obszcén lenne? És emiatt már megint megy a cirkusz, hogy eltávolítsák a Nemzeti éléről?


Sztetek nem túlzás ez ?


A Jobbik már nagyon régóta munkálkodik ezen Alföldi melegsége miatt, de mi köze van a melegségének a Nemzeti vezetéséhez?


2011. máj. 25. 07:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem durva, mert köcsög is.


Csak fogást keresnek rajta.

És valóban mennie kellene a Nemzetiből, jól elcseszte már eddig is a renomét.

2011. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
69%
Nevén nevezték a gyereket, ennyi történt.
2011. máj. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

jó de mi köze a melegségének a Nemzeti vezetéséhez?? én csak a kapcsolatot nem látom


(az meg más kérdés, h nem kéne ennyire durvának lenni sztem)

2011. máj. 25. 08:34
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

"Önnek pedig kívánok sok orális szexet ...."


Szerintem Te azt nem érted, hogy mondott ezzel a nőnek.


Nem azért kellene mennie mert meleg, hanem azért mert kuplerájt csinált a Nemzeti Színházból.

2011. máj. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem Te azt nem érted, hogy mit mondott ezzel a nőnek.
2011. máj. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Alföldi ezt most elcseszte. Szószerint nem mondott ki semmit, de a célzás már elég volt. Én nem váltatnám le, viszont én elfogult vagyok, mert birom a csávót ;)
2011. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%

A színház vezetés szakma,amibe a politikának nem lenne szabad beleszólni.

Ha Alföldi rossz igazgató,rossz műsorokat játszanak,akkor a kritikusok lehúzzák,és a közönség nem megy be az előadásra.

Amíg van közönsége,addig teljesen mindegy,hogy milyen politikai nézete van,és milyen a nemi identitása.

2011. máj. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 napietus ***** válasza:
100%
a miniszter eddig kiállt mellette )nem, nem "elnéző" volt, határozottan kiállt). de a védhetetlent nem fogja védeni. és igaza van. eddig sem kellett volna. Alföldi színészként tehetséges, rendezőként nem tudom megítélni (nekem nem tetszik, de attól még másnak tetszhet), de igazgatóként csapnivaló. egy Nemzeti Színház igazgatójának nem az a dolga, hogy teljesen a maga képére formálja az intézményt, nem sikerült felnőnie a feladathoz. nincs ott a helyén az az ember. eddig sem értettem, miért áll ki mellette ennyire határozottan Réthelyi.
2011. máj. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 napietus ***** válasza:
96%
09:13-as, a VV-nek is volt nézettsége, akkor ez azt jeleti, hogy az is jó???? ne nevettessük már ki magunkat...
2011. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
39%

Kedves kérdező, kár itt ilyen kérdéseket feltenni. Ide sok, "hazafinak érzem magam, ezért utálom a melegeket, zsidókat stb." szájkaratés irkál, akiktől nem fogsz normális választ kapni.

Ha nem értesz velük egyet, hazaáruló vagy éppen magyargyalázó, ultraliberális senki vagy, aki tönkreteszi az országot.


Kérdésedre válaszolva: igen, nyilvánvalóan a Jobbik régóta dolgozik Alföldi eltávolításán.

Senkinek semmi köze hozzá, milyen a szexuális orientációja, az mindenkinek a magánügye. Az a legjobb, mikor úgy bírálják a darabjait, hogy nem is láttak egyet sem. Én történetesen láttam az ember tragédiáját, és hatalmas élmény volt. És azóta sem lettem erkölcsileg züllött. A római színben volt szexuális utalás, de nem önmagáért (hogy legyen benne ilyen is), hanem abszolút odaillő módon, Madách újraértelmezésével, és a mai világnak tükröt tartva (mint amiről az egész darab szól) történt. A konklúzió pedig az volt, hogy ez nem jó.

Egyébként mindig teltházas előadások vannak, szóval jól megy a biznisz.


De hát az nem lehet, hogy egy "kö*csög" vezesse a színházat, aminek nemzeti a neve.... -.-"

2011. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!