Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem durva, hogy most már...

Nem durva, hogy most már k*csögnek nevezik Alföldit a parlamentben?

Figyelt kérdés

A Jobbiktól az egyik okos nevezte szó szerint ennek, és követelik a leváltását, mert beszólt egy újságírónőnek, de véleményem szerint nem obszcén az, amit ők annak hívnak, mert szó szerint ezt mondta:

"Önnek pedig kívánok sok orális szexet ...."


Most ez obszcén lenne? És emiatt már megint megy a cirkusz, hogy eltávolítsák a Nemzeti éléről?


Sztetek nem túlzás ez ?


A Jobbik már nagyon régóta munkálkodik ezen Alföldi melegsége miatt, de mi köze van a melegségének a Nemzeti vezetéséhez?


2011. máj. 25. 07:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
59%

A Római szín erről szól. A féktelen kicsapongást mutatja. amitől Ádám végül elfordul.

Na most a szigorú erkölcsű, Rákosi Mátyáson edződött újságíró asszonyság hogy ábrázolta volna a féktelen kicsapongást? Kiírja, hogy "ez itten egy orgia"?

És igen, a kis provokátornak én is kívánok, amit Alföldi, csak nem olyant, mert az csak imitált.

Én valódit kívánok neki, sokat, sűrűn.

2011. máj. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
98%

1. De igen durva, nyilván ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen igazgató.


2. Az említett interjúról is hasonló a véleményem, mint neked...


3. Én egyértelműen inkább az Alföldi párti csoportba tartozom, DE mégis arra hajlok, hogy a nemzeti élén álljon olyan ember, aki tényleg a lehető legkevésbé osztja meg az embereket... és Alföldi nem ilyen, rengetegen vannak akik nem bírják se a stílusát, se rendezőként... a Nemzeti Színház azért _nemzeti_, hogy mindenki jónak és vállalhatónak érezze (az igazgatójával együtt); nem "csak" azét (sajnos :) ), hogy jó darabokat játszanak benne...


Tehát én is azt mondom, hogy abban a pozícióban ahol ő van, ezt tényleg nem kellett volna meglépnie...

2011. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

Kedves 09.16-os. Szerintem te egyben meleg és zsidó vagy. És kicsit érzékenyen érint téged a téma.

És az tényleg baj hogy ide sok fura ember jár, de a legnagyobb baj az, hogy itt rengeteg zsidó van.

2011. máj. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Na persze :) Kár, hogy egyik sem talált.
2011. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Az igazság csak a gyávák számára durva...
2011. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

>> Szerintem te egyben meleg és zsidó vagy.


Rem acu tetigisti - Fején találtad a szöget !

A zsidó lobbi gondoskodik arról, hogy ne rúgják ki, de már úgy látszik, hogy túl nagy k*cs*g, már ők sem segíthetnek. Jó lesz neki, mint alkalmi táncpartner egy meleg-bárban.

2011. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Torolte(d)k a hozzaszolasom, amiben hasonloan reagaltam, mint az Alfoldi.

Ha szerinted az en hozzaszolasom botranyos volt, akkor az Alfoldie miert nem?

Mert o meleg?

De nem kezdek el hisztizni, ez egy szanalmas, rossz b.uzi szokas:)

2011. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

14:38

mire érted ezt? mi a rossz b.zi szokás ??

2011. máj. 25. 14:50
 19/22 anonim ***** válasza:

A hiszti:)

Meg masnak nem is lehet igaza csak nektek...

2011. máj. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

na most nem nagyon értelek

hol van itt hiszti ?

2011. máj. 25. 20:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!