Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyenek a cigányok?

Mért ilyenek a cigányok?

Figyelt kérdés

Ma ültem a buszmegállóban,telefonnal játszottam,odajött 3,az egyik leköpött,aztán ránéztem és elkezdte mondani,hogy idézem: Mit feszülsz?Mindjárt szétszedlek te.

Mit ártottam én neki?



#roma #kultúra #leköptek
2012. okt. 18. 15:16
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

mert Ők egy bizonyos korig fejlettebbek..mig pontagyuak,tizenévesek...nem kell félni tőlük..beszarnak ,ha talpadra mersz állni,de akkor tényleg-.

Mikor Öcsémnek eltörték a lábát,mert egy olyan lánnyal volt ,aki tetszett nekik...csak ugy tudtuk elkapni ezeket a mocskos retkeket,hogy az idösebb cimborák öltönyt vettek fel és nyakkendöt.Bementek a cigánytelepre és mindenki valami istenként tisztelte öket,mert jol öltözöttek és felmérni akarják a cogányság helyzetét--nem kell mondanom,hogy mi volt mikor megtalálták a komáűk az öcsém lábának eltöröit..

2012. okt. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell félni.

a cigányoknak, csak a pofájuk nagy, de ha érzik, hogy szétvernéd öket, sírva futnak el, báár akkor meg jönnek a putrival.. Szóóóóval

2012. okt. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
szia! szerintem ezek nem emberek. nem viccből mondom, ilyen ember nem létezik, ilyen agresszív és kegyetlen...rohad..ékok ennyi amúgy én biztos hogy nem hagytam volna ezt. kívülállóként is odamentem volna és olyat leb*sztam volna nekik hogy olyat európa nem b*szott b*szmeg! ezeknek semmi se szent itt már csak a bőrfej a gázkamra és a bakancs használ, nomeg az a bizonyos út-patka amire rászokás harapni nekik ;)
2012. okt. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Egyik ismerősöm vett egy rendőrségi igazolványtokot valamelyik üzletből...

Belekötött 2cigány, majd az felmutatta a rendőrségi tokot.

A cigányok egyből "Jajj, dikh, ez rendőür" :D

2012. okt. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Há'bevísz a bürtünbe gecó:D
2012. okt. 31. 23:11
 16/17 jobbikostibi ***** válasza:
75%
börtönbe mindet
2021. okt. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utálom az összes cigányt. És aki azt mondja, hogy van köztük rendes, az téved. Csak nem ismeri őket rendesen. De ha továbbra is mozog a köreikben, csúnyán meg fogja szívni.
2022. jan. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!