Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tegyek? Hatodikos lány...

Mit tegyek? Hatodikos lány vagyok és a szünetekben mindig fogdosnak a cigányok, de a fiú barátaim sem mernek/bírnak megvédeni mert mikor velük vagyok akkor is odajönnek, többen vannak és mivel cigányok nem nagyon akarunk konfliktust sem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 3. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

ha az osztálytársaid a cigányok: szünet nagy részét töltsd a folyósón ahol tanárok mászkálnak


ha nem osztálytársaid: maradj a termetekben, ha pedi odajönnek vonuljatok el egy másik helyre


VIGYÁZZ MAGADRA MERT AZ ISKOLÁBAN SEMMI BAJOD NEM ESHET DE HA MÉSZ HAZA AZ UTCÁN AKKOR AKÁR ELKÁBÍTHATNAK ÉS KIHASZNÁLHATNAK HA NYILVÁNOS HELYEN IS ENNYIRE KÖZÖNSÉGESEK


HA LEHET SZÓLJ A TANÁROKNAK ÉS A SZÜLEIDNEK, MERT EZEK A FAJTA EMBEREK BÁRMIT MEGTESZNEK HA PL EGYEDÜLLÁTNAK AZ UTCÁN


NEM KELL SZÉGYELNI INKÁBB MONDD EL A SZÜLEIDNEK AKIK MEGTUDNAK VÉDENI, MINTHOGY VALAMIT ERŐSZAKKAL TEGYENEK VELED AZTÁN MEHETSZ 1 HÓNAP MÚLVA ABORTUSZRA



ÉS EZT NAGYON KOMOLYAN MONDOM

2012. szept. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Tanárnak szerintem egyáltalán ne kérd a segítségét, mert akkor tuti rádszállnak, mármint a cigányok. Én a helyedben, amikor odajönnek, hogy fogdossanak elkezdenék hangosan sikoltozni, hogy mindenki odafigyeljen, és ezt többszőr is eljátszanám, biztos vagyok benne, hogy hamar abbahagynák, mivel tök ciki, ha mindenki őket nézi. )
2012. szept. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%
Élvezd!
2012. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ezen én is átestem általánosban...de mi sem tudtunk mit csinálni mert fostunk tőlük...sajnos bírd ki ezt a 3 évet...és tényleg vigyázz hogy mit mondasz nekik..elsőnek igaza van...


N22

2012. szept. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!