Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lányok, mit szólnátok ha az...

Lányok, mit szólnátok ha az új osztályotokban az első nap előtettek öltözne át egy fiú?

Figyelt kérdés

Középiskolás éveink alatt mi nem jártunk ki a mosdóba, mindig a teremben öltöztünk vetkőztünk, ha kellet, például ünneplőből/be vagy akár tesi órára is. Annyira természetes volt a dolog, meg persze évek alatt összeszoktunk. Ráadásul lány osztály volt, szóval csak páran voltunk fiúk. Valószínűleg most is ilyen lesz a nemek felosztása.

Csak kíváncsi vagyok a reakciókra. :D Dehogy már a budiba öltözzek az milyen már, nem is lehet normálisan. Mert valószínűleg öltönyt húzok, szeretek elegánsan kinézni meg minden, de jobb lesz átöltözve szerintem, főleg a meleg miatt is. Vagy maradjak úgy egész nap? Elvégre nem lány vagyok, hanem fiú, semmi olyat nem fognak látni, felnőtt létükre, meg nem kell nézni.

20F



2012. aug. 28. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ráadásul lány osztály volt, szóval csak páran voltunk fiúk"


Micsoda mázlista.

2012. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez nem mázli kérdés, hanem szakirány. Az egészségügy például ilyen.
2012. aug. 28. 21:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki:P Amúgy szerintem nem probléma, nekünk is így volt középsuliba, hogy 30-an voltunk lányok, 6-an fiúk és mikor szalagavató volt stb, akkor együtt öltöztünk, meg vki tesi elött is ott öltözött:P
2012. aug. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!