Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nem hoznak egy olyan...

Miért nem hoznak egy olyan rendeletet, hogy az első órára pl.10kor legyen a becsengetés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 28. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert mi a francnak? Én nem fogok délután 5-re hazaérni, csak azért mert pár idióta nem képes normálisan felkelni. De ha akkor lenne a becsengetés, akkor is mindenki elkésne, továbbra is gyűlölnék az iskolát, sőt még jobban, mert még tovább is tartana. De most mindenki éjfélkor fekszik le és hatkor kell, ha 10-re kéne beérni, akkor mindenki hajnali kettőkor feküdne le, és nyolckor kelne. Tök mindegy.
2012. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Délután 3-4-ig ott akarsz ülni?

Ez így jól van, ha megváltoztatnák, felborulna mindennek a rendje. láne egy középiskolában, ahol már van szakképző évfolyam is.

2012. aug. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jó, az igaz hogy tovább tartana, de sok ember úgy van, hogy 1.-2. órán nem képes figyelni, mert fáradt, főleg aki 1 órákat buszozik. Azért (az én részemről) nem lenne rossz:-)
2012. aug. 28. 13:51
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
És délután 4-kor 5-kor nem lennél fáradt? Szerintem fáradtabb lennél mint reggel.
2012. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Aha, és akkor egy egész országnyi diák ülhetne estig az iskolában, csak azért, mert néhányan nem szeretnek korán kelni. És szerinted akiknek most délutánonként különórái, edzései vannak, azok mit csinálnának, ha két órával elcsúszna az egész tanítási nap? Feküdj le időben, aludj eleget, akkor nem lesz gond az odafigyeléssel reggel.
2012. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizton állítom, hogy nekem is segítene, ha később kezdődne a suli. Tény, hogy tovább is tartana, de én este hatkor sokkal frissebb vagyok, mint reggel nyolckor. Egyébként szerintem az is segítene, ha rövidebb szünetek lennének: nálunk pl. van 2 20 perces szünet, második óra után meg egy 15 perces. --> ha mindig csak 5-10 perces szünetek lennének, sokkal kevesebb időt kellene az iskolában tölteni, ami szerintem attól függetlenül is pozitívum, hogy valaki koránkelő vagy későnkelő.
2012. aug. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: teljesen igazad van! Nálunk is így van...Talán akkor a szüneteket kéne megrövidíteni. Már is jobb lenne!
2012. aug. 28. 20:16
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekünk az első szünet 15 perces, a második 10, harmadik 20, negyedik 10, ötödik 10, hatodik 20.

De szerintem teljesen jó a 15 perces szünet, 10 perc semmire se elég pláne ha a tanár is tovább tartja az órát...

2012. aug. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jézusom...:O Mondjuk ja, igaz.
2012. aug. 28. 20:25
 10/12 anonim ***** válasza:

az igen:D itt mindenkinek olyan sok szünete van?:D

nekünk minden szünet 10 perces, kivéve a 3.at az 15 de viszont a 6. és 7. óra között csak 5 perc szünet van:D

2012. aug. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!