Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért ilyenek a cigányok?

Mért ilyenek a cigányok?

Figyelt kérdés

Ma ültem a buszmegállóban,telefonnal játszottam,odajött 3,az egyik leköpött,aztán ránéztem és elkezdte mondani,hogy idézem: Mit feszülsz?Mindjárt szétszedlek te.

Mit ártottam én neki?



#roma #kultúra #leköptek
2012. okt. 18. 15:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Olyanok mint az állatok, csak rosszindulattal megspékelve. Egyébként miért nem próbáltad befeníteni? Ha vele mcsinál ilyet, ne mmondom hogy szétverem a fejét, mert biztos én húzom a rövidebbet ha leverem őket, akkor is, de valamit csináltam volna, amivel nagy kárt nem okozok bennük, de azért fájt volna nekik :)
2012. okt. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom..mert hárman voltak,és féltem,hogy még mást is kapok a köpés mellé.
2012. okt. 18. 15:27
 3/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez egy ősi kapcsolatteremtő hagyomány náluk. Az idegent köpéssel köszöntik és a "mit feszülsz" kérdés pedig egy a lelki állapotodra irányuló udvarias gesztus, így foglalkoznak a benső éneddel is. Ha a reakciód számukra megfelelő,akkor békénhagynak, maximum kérnek tőled egy kis pénzt,mert kell nekik a vonatra, enélkül nem bírnának hazamenni vagy esetleg egy szál cigit kérnek a mindennapi stressz levezetése miatt. Ha rossz a reakciód vagy netalán nem adsz nekik cigit,pénzt, akkor számíthatsz egy kiadós verésre,de ez csakis a te lelki békéd megteremtése végett,amolyan baráti pofozgatás, hogy képbe legyél.
2012. okt. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez jó volt:D köszönöm,felvidítottál picit,rám fért ezek után:)
2012. okt. 18. 15:30
 5/17 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ezt hívják "eltérő kúltúrának" a mi kedves cigányvédő barátaink.
2012. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%

Úgy látom, 1 felvilágosult emberrel több van az országban, aki a saját bőrén tapasztalva többé nem hiszi el a "szegény ártatlan kirekesztett romák" dumát...


Sajnos 1 pártot kivéve mind a fenti szöveget fújja, még a magát jobboldalinak mondó fidesz is. Tudni kell kire szavazni legközelebb!

2012. okt. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
4%

kamu sztori... vagy talán nem bomberben kéne feszülni

nagy jobbikos mondás, hogy nem zörög a haraszt ha nem fújja a szél

2012. okt. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
85%

Minden reggel 14 éves koromig meg kellett verekdnem a vahy a cipőmért vagy a kajapénzemért..nem tudnak szocializálódni és nem is fognak.

Mindig a legnagyobb szájut kell ugy pofánverni..állcsúcson.had ájuljon el..a többi összeszarja magát egyböl.

Valószinü Téged nem vertek még szájba és ezért félsz.Az ököl nem sok mindent old meg,de ilyenkor használni kell,mert különben rádszállnak.

Ajánlom Wass Albert :Patkányok honfoglalása .youtubeon megtalálod vond le belöle a tanulságot..és mpeg csak félcigánnyal se állj le haverkodni soha es

ne félj.

Nincs munkaviszonyom és nem jártam iskolába,ne, hordok 120grammnál könnyebb nagykláncot.a világ legegyszerübb és legprimitívebb nyelvét beszélem, s rajtam kívül csak a megyénkben félmillióan értik, hogy mire gondolok, amikor azt mondom: "há' gyün a segíly".Magyarnak hisznek ha külföldre megyek, és nagyon örülök, hogy a "magyar" politika összekeveri az igazságszolgáltatást a rasszizmussal.Büszkén gondolok anyámra, mindkét apámra és a tizennégy különböző vezetéknevű féltestvéremre.Nem szeretem a Magyar Gárdát, a rosszul helyszínelő rendőröket és az olaszliszkai sofőröket.Itt élek Európa szívében, mégis azt mondják, nem vagyok idevaló.Enyingen mi vagyunk a császárok, és igenis nálunk vannak Európa legterrorizálhatóbb magyarjai... Magyarország, én benépesítelek!

2012. okt. 19. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

kamu sztori?

sima fekete pólóban,farmernadrágban és egy fehér cipőben voltam..rövid barna hajam és kék szemem van:)

2012. okt. 19. 16:39
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Én gondolkodás nélkül nekik estem volna. Lehet, hogy megvernek, de én is adok nekik rendesen.

Sajnálom, hogy ilyen degenerált állatokat kell elviselned, hogy pusztulna el az összes a jó kurv@ @nyjával együtt.

2012. okt. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!