Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik névváltozta...

Mennyi időbe telik névváltoztatás után az új okmányok postázása?

Figyelt kérdés

Hamarosan nevet fogok változtatni, ezért szeretném megtudni, hogy miután bemegyek az okmányirodába, mennyi idő múlva kapom meg az új irataimat?

Olyan is írhat, akinek már volt nemrég névváltoztatása, így pontosabb információi lehetnek.


2012. okt. 17. 07:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én augusztusban cseréltem papírokat.

Először a személyit és lakcímkártyát kell lecserélned.

Személyi 1500 Ft, lakcímkártya ha csak a név változik a cím nem 500. Lakcím kártyát azonnal odaadják. A személyim 2,5 hét alatt jött meg. A jogsimat is kicseréltem az 4000 volt és kb 1 hónapig vártam ( de addig a régit nem adtam vissza).

Miután a személyim megjött lehetett menni taj kártyát cserélni az ingyenes volt és rögtön odaadták. Már csak az adókártyámat kell kicserélnem.

2012. okt. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!