Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neten szeretnék "újságot,...

Neten szeretnék "újságot, magazint, weboldalt" létrehozni. Mire lenne igény?

Figyelt kérdés

Azért gondolkodtam ebben a témában,mert elenyésző az a felület,ami értelmes,nem butító,nincs tele fals információkkal,és nem futsz minden második percben valami hasonlóba.Magyarán, sok a sz@r.Meg persze magam miatt is szeretnék egy ilyen jellegű dologba belevágni,mert imádok írni.


A kérdésem arra irányulna,szerintetek milyen téma(inkább témák) köré érdemes egy ilyen projektet felépíteni ? Mit gondoltok,mi az,amit/amiről szívesen olvasnátok ,vagy van-e olyan potenciális opció,amit még nem aknáztak ki,vagy nem eléggé?


Nem végletekben gondolkodom..tehát nem Délmagyar vs. Astronet történésre gondoltam,vagyis nem specifikálódott tartalomra..hanem egy interaktív felületre,amiben elfér A-is meg B is,sőt még C-nek is jut menüfül,mégis egységes.


Jöhetnek az ötletek,ha van :)

29/L


2012. okt. 10. 23:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

szívesen hívlak mocskos állatnak,igazán találó :)

az meg,hogy még nem hallottál egy szóról,nem jelenti azt,hogy nem létezik,pusztán annyit,hogy sügér vagy :)

2012. okt. 12. 02:19
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a moderátornak/moderátoroknak, hogy eltávolították a nem ide illő választ. :)
2012. okt. 12. 14:10
 13/15 Yehudina ***** válasza:
Ez a kérdés-felelet játék valahogy igencsak zátonyra futott. Hogy engedhető meg az, hogy egymást pocskondiázzák emberek egy ilyen fórumon? A magyar helyesírás szabályainak betartása mindenhol elemi követelmény még akkor is, ha az csak egy ilyen "Gyakori kérdések" rovatban jelenik meg. Ha pedig az illető író szeretne lenni, akkor próbáljon meg először megtanulni helyesen magyarul (szeretném kihangsúlyozni, hogy MAGYARUL) írni.
2014. jan. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy Önnek,kedves IQ-fighter,feltűnt-e,hogy ez egy weboldal,nem pedig egy regény lapjai?

Vagy netán egy felnőtt kollégájával is úgy gügyög,mint egy bölcsödés gyermekkel? Remélem világos a párhuzam.


Köszönjük a nem a kérdésre adott nem precíz választ.

Előbb meg kell tanulni szöveget értelmezni és majd csak utána osztogatni a haszontalan tanácsokat.

Felesleges energiáit magán és családján vezesse le,ne pedig anonim oldalak képzetlen helyesírási gurujaként tetszelegjen.Leülhet.


Többet nem válaszolok tanulatlan emberek kommentjeire.

Megszólalásának annyi haszna volt,mint Orbán Viktor végtermékének.

Köszöntem,szép napot.

2014. jan. 14. 18:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Állandóan csak a küzdelem :)
2014. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!