Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neten szeretnék "újságot,...

Neten szeretnék "újságot, magazint, weboldalt" létrehozni. Mire lenne igény?

Figyelt kérdés

Azért gondolkodtam ebben a témában,mert elenyésző az a felület,ami értelmes,nem butító,nincs tele fals információkkal,és nem futsz minden második percben valami hasonlóba.Magyarán, sok a sz@r.Meg persze magam miatt is szeretnék egy ilyen jellegű dologba belevágni,mert imádok írni.


A kérdésem arra irányulna,szerintetek milyen téma(inkább témák) köré érdemes egy ilyen projektet felépíteni ? Mit gondoltok,mi az,amit/amiről szívesen olvasnátok ,vagy van-e olyan potenciális opció,amit még nem aknáztak ki,vagy nem eléggé?


Nem végletekben gondolkodom..tehát nem Délmagyar vs. Astronet történésre gondoltam,vagyis nem specifikálódott tartalomra..hanem egy interaktív felületre,amiben elfér A-is meg B is,sőt még C-nek is jut menüfül,mégis egységes.


Jöhetnek az ötletek,ha van :)

29/L


2012. okt. 10. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Írhatnál olyan témákról,ami itt a családi kapcsolatokban van,mert az sok mindenkit érdekel,pl válás.
2012. okt. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Írhatnál a különböző internetes trollokról, mindenféle neten hőzöngő véglényekről, és megadnál e-mail címet ahová az olvasók küldhetnék a maguk sztorijait.


Hogy mennyire lenne sikeres? Az Encyclopedia Dramatica ugyanilyen, és hihetetlenül sikeres lett. Ha nem hiszed, nézd meg.

Én benne lennék hogy egy netbohócokról szóló webmagazint hoznál össze :)

2012. okt. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Miről írnál szívesen?
2012. okt. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Egyszerűen tündériek vagytok!Nem gondoltam volna,hogy ilyen inspiráló válaszokat fogok kapni.(természetesen továbbra is nyitott a kérdéskör mindenki előtt:) ).


Válaszolva Nektek : elég széles látókörű luvnyítá vagyok,és elég ravasz/bunkó ahhoz,hogy bármilyen témakört felborítsak,így hát a válasz meg is született : szívesen írok mindenről,ha ezzel másoknak is élményt szerzek,nemcsak magamnak:)kinek pozitívat,kinek negatívat,igaz?:)...tényleg remek ötletek! pacsi!a végén meg én leszek a legnagyobb troll az összes közül:)))


Deee,azért megtartván a kellő komolyságot.

2012. okt. 11. 00:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Örülök hogy segíthettem :))) Szívesen látnék egy olyat magyarban is, mint az Encyclopedia Dramatica, ezért gondoltam, hogy segítek :)))
2012. okt. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Témaötletet már kaptál, én viszont könyörögve kérlek, hogy az írásjelek írását nézd át mielőtt valamilyen "közösségi" oldal létrehozását tervezed!!! Hiányoznak a szóközök, és számomra nagyon zavaró, főleg, ha hosszútávon kell olvasnom :(
2012. okt. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

appáám,kedves uccsó :D . te még a kákán is megtalálod az aranyeret. ha már ennyi zavar,eléggé ki lehet készülve a szemed és ne is olvass Velvet-et,de úgy nagyon semmit se az éterben :) nyilván nem úgy írok formális kontextusban,mint egy gyakorira bedobott kérdésben,ahol még ez a szint is sok :)),és most sem tettem,hiszen informális stílusban nyomjuk és így kényelmes.remélem nem égettem ki a retinádat soraimmal:)majd írj,hogy jól vagy-e.

kérdésre amúgy válaszoltál?

2012. okt. 11. 02:24
 8/15 A kérdező kommentje:
ja,hát persze hogy nem :)
2012. okt. 11. 02:24
 9/15 A kérdező kommentje:
ne haragudj,de érdekelne,hogyha ilyen miniatűr dolgok gondot okoznak,akkor mit keresel gyakorin például?? a helyesírás pöcegödrében,hm? itt csak zavaró dolgokba futsz....félre ne értsd,nem piszkálásból,de felizgatott a dolog,hogy mi lehet erre a korrekt válasz..
2012. okt. 11. 02:30
 10/15 A kérdező kommentje:
még várok hozzászólásokat a kérdéshez :)
2012. okt. 11. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!