Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Érdemes egy faluban animeklubb...

Érdemes egy faluban animeklubbot létrehozni?

Figyelt kérdés
Ahol lakok, ilyen 3000 körüli a lakosság, és bár már nagyon régóta itt élek, egy barátom sincs itt. Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne animeklubbot hirdetni, mert ha csak 1 ember is jelentkezik rá, már akkor megérte...
2012. jan. 25. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:

"mert ha csak 1 ember is jelentkezik rá, már akkor megérte..."


Meg is válaszoltad a kérdést magadnak :D Szóval megéri ^^ Merre is laksz?

2012. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ostoroson, ez egy falu Eger mellett :D
2012. jan. 25. 17:39
 3/10 anonim ***** válasza:

Aha, hát az messze van :S


Amúgy tudom merre van, jó bort csinálnak ott :DDD

2012. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Miért, te hol laksz? Egyébként igen xDD
2012. jan. 25. 20:10
 5/10 anonim ***** válasza:
JNSZ megye déli részén.
2012. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért elég kicsi lehet az esély. :S Gondolom a korodbelieket ismered, meg az érdekldési körüket is.

Viszont környező nagyobb városban nincs animeklub? Oda csatlakozz, hátha van valaki a környezetedből is, vagy onnan találnál barátokat. :)

Azért nagy munka van mögötte, és elég csalódás, ha senki nem megy. :( Persze ha kedved, erőd, időd, pénzed van, csináld. Ismerek én falusi animeclubot, ami jobb, mint az itteni (megyeszékhely... xD), igaz ott az alaplakosság egy nullával több, mint nálad és nem csak onnan járnak emberkék. :S

2012. jan. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A környező város pont megyeszékhely (Eger), és ott van animeklub, és voltam is pár meetjükön, de valahogy nem tetszett. Sokan is voltak, stb.

A lakosságot pedig nem nagyon ismerem, kicsi korom óta a szomszéd városba járok iskolába, az ovis ismerőseimmel pedig már nagyon rég nem találkoztam. És igen, elgondolkodtam mi van, ha senki se jön, de úgy gondolom, egy próbát megér, mert ha nem próbálom meg, akkor sosem tudom, mi lett volna, ha :S

2012. jan. 31. 15:57
 8/10 anonim válasza:
Mérd fel az igényt, ha vannak érdeklődök, miért ne?
2012. febr. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Yehudina ***** válasza:
Már szíves elnézést a zavarásért, de szeretném megtudni mi az az "animeklubb" (ráadásul két b-vel???) és az egyik válaszban olvasom, hogy az illető volt "meetingen". A kérdező azt is írja,hogy "ahol lakok", ezt sem értem. Ez egy magyar oldal, vagy esetleg ukrán, vagy????
2014. jan. 12. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Én csak azt nem értem hogy mit vagy úgy oda azzal hogy te tudod hogyan kell írni hallod és ezen a kis problémán vagy fenn akadva nem tudom szerintem a magyar emberek 95% a értette a maradék 5% meg nem tud olvasni.
2014. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!