Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti megharagudnátok a barátnőtö...

Ti megharagudnátok a barátnőtökre? Elment diszkóba nélkülem.

Figyelt kérdés
Hívtam, hogy menjünk ki együtt,de azt mondta, hogy dolgozik aznap és, hogy reggel is megy munkába, így sajnos nem mehetünk. Én nem mentem és, mint kiderült ő ott tombolt.
2012. okt. 10. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben igen, megharagudnék. Mivel hazudott, átvert.
2012. okt. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Talán nem is a barátnőd, csak te azt hitted.
2012. okt. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen ebben az esetben én is mivel veled nem akart menni azt hazudta dolgozik,hogy lerázzon téged és egyedül mehessen amiből elég sok dolgot le lehet szűrni.Ha tényleg csak bulizni akart volna akkor veled megy de mivel téged átvert csakhogy egyedül mehessen azt jelenti,hogy fiúzni akart különben miért ne mehetettek volna együtt?Ez nagyon gáz!Jobban jársz ha nemcsak megharagszol rá hanem ott is hagyod mert ebből látszik milyen megbízhatatlan nő aki bármikor átver és hazudik.
2012. okt. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
ez szerintem se barátság... köszi a válaszokat
2012. okt. 10. 10:54
 5/9 Rat Poison ***** válasza:

Az utolsó félreérthette a helyzetet, de nem hibáztatom, eleinte nekem is párkapcsolati válságnak jött át a kérdés.

Igen, haragudnék.

2012. okt. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én is párkapcsolatnak hittem :) Mindegy. Így is, úgy is hazudott.
2012. okt. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
elnézést a félreértésért :) direkt azért írtam a kultúra és közösségbe :)
2012. okt. 10. 11:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Én többet nem hívnám sehová.
2012. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Így jártam már én is, megyek hozzá reggel, a hikomatos anya, meg mondja, hogy a csajszi diszkóba volt éjjel, valami lepra helyen, félrelöktem az öregasszonyt, berontottam a szobájába, és felráztam az ágyból, úgy elvertem mint bu*i a fas*át... engem senki se cseszen át, ráadásul volt a pofáján bőr, azt mondani nem pasizot, mások meg mondták vissza nekem, hogy részegen más pasikkal mulatozott...ilyenkor az kell, mert szóból nem ért....ütni amíg nem jön a mentő :-D
2012. okt. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!