Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » De hát miért annak kell...

De hát miért annak kell történnie, amit ő akar?

Figyelt kérdés

Nagybátyám kiutazik egy hétre Ukrajnába. Az 5 éves fiú unokatesóm meg egyedül maradna otthon, és mivel egy városban élünk, így meg tudjuk oldani, hogy addig elvisszük az oviba.

Hál' Istennek saját számítógépem van (saját pénzből), de most az unokatesómmal fogok osztozkodni rajta. Viszont az böki a csőröm, hogy fel kell hogy kerüljön az a töménytelen sok játék a gépemre! Eggyel még kiegyeznék, de hát tízzel?!

Ráadásul nekem kell leszednem az internetről. Tehát illegálisan. De őt ez egyáltalán nem érdekli, a nagybátyámat se.

De nem is azért jön, hogy játsszon. Meg azért nekem is kell a gépem, sok dolgot az interneten nézek meg.

Mindig ez volt, meg akkor is, amikor látogatóba jött. Egész nap a gépemen csücsült, csak kajálni állt fel. Én úgy értelmezem, hogy azért jön, hogy játsszon! Minket lesz*r magasról, már bocsánat. Akkor meg ne jöjjön.

Utána meg hisztizik, hogy mindig én ülök a gépen, de nem én ültem egyhuzamban ott 5 órát!


Anya azt mondta, hogy a kedvéért tegyem meg. Nem vagyok önző, de azért ez sok nekem is.

Kiálltam már magamért, de anyukám csak leordít, hogy csak azért is úgy kell táncolni, ahogy ő fütyül.

15/L



2012. okt. 7. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
5 éves gyerek! Egy hetet nem bírsz ki? Ennyit tényleg megtehetsz, igaza van anyukádnak.
2012. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És hogyan tudnék vele beszélni?

(Amúgy lehet, hogy kibírnám, de a gépem nem biztos!)

2012. okt. 7. 19:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy ötéves gyerek négyig oviban van, nyolc körül meg már alszik. A köztes időben nehogy már végig a gépen lógjon!

Igazad van, ha a tiéd a gép, azt telepítesz rá, amit akarsz, és amit nem akarsz, azt nem!

Érje be azzal a kis csóka.

2012. okt. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Annyi eszed meg leheten, hogy "Nem tudtam leszedni, Nem fért rá, Nem indul..."
2012. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
5 éves a gyerek, de te se viselkedsz sokkal érettebben. Egy hetet igazán ki lehet brni gép nélkül, internet van az iskoládban, a könyvtárban, gyakorlatilag mindenhol, ha éppen szükség van rá.
2012. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az senkinek sem tűnik fel, hogy egy ötévesnek nem kéne naponta órákig gépeznie??? Szerintem egy félóra naponta bőven elég, de inkább még sok is.


19L

2012. okt. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

20:05

Suliban nem lehet használni.

A városban van könyvtár ugyan, de nincsenek gépek! Azért utazzak be a megyeszékhelyre?

2012. okt. 7. 21:19
 8/11 anonim ***** válasza:
A gyerek csak 5 éves. Ha gép előtt nőtt fel, akkor is át lehet ejteni az okos kis kocka buksiját. Ellövöd a "ez egy régi gép, nem mennek rajta ezek az újabb, komolyabb játékok" szöveget és problem solved!
2012. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Kissrác megérett egy kiadós Scary Maze partira!
2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
ja, és ne felejtsd el videón megörökíteni
2012. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!