Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a fenét kezdjek ezzel az...

Mi a fenét kezdjek ezzel az emberrel?

Figyelt kérdés

3 kollégium van az egyetemen

az egyik a régi a másik két új épület.


a régibe kerültem két másodéves sráchoz. Éjjel nappal szólt a zene böfögtek, csapkodták az ajtókat oltogattak, túrkáltak a magánéletemben. Verekedések, késes fenyegetés is volt.


Szó nélkül átjöttem máshova...


Most ide járkál az a srác aki a szobatársam volt, itt hangoskodik kulcsra zárom az ajtót, de itt kopog rajta, üvöltözik be, stb.


Mit tegyek, hogy leszálljon rólam?


Legszívesebben megverném, de úgyis felhasználná ellenem a dolgot. Ha meg szólok a koleszigazgatónak és egyszerűen nem engedik be az új kollégiumba (mert megoldható) csak bosszút akarna állni. Mit tegyek? Az kizárt, hogy haverkodjak vele, pedig ezt szeretné.


Olyan szarkavarásokat hozott össze amiért alapból verést érdemelne. Egyetemről van szó amúgy.


2012. szept. 27. 18:17
 1/9 A kérdező kommentje:

Van mellettem egy csapat srác, akikkel jóban van, most ezt kihasználva ide jár és úszítja őket ellenem.


Viszont cserébe az egész folyosó tele van az évfolyamtársaimmal.

2012. szept. 27. 18:22
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék benne kárt tenni, de nagyon közel áll hozzá sajnos.
2012. szept. 27. 18:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez az átka annak ha összevannak zárva a nem egy térbe való emberek

Börtönben ugyanez jelen van

Mit tudsz tenni? Fogod behívod egy félreeső helyre és meg agyalod, nálam volt hogy bevált, de olyan is hogy másnap vagy aznap este én is kikaptam :)

Nem jó másra várni, alig segítenek manapság az emberek a másikon

20/F

2012. szept. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Be akar jönni a szobába :) végülis bejöhet..... de akkor kulcsra lesz zárva az ajtó.
2012. szept. 27. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilvános helyen, ahol sok ember van, de félrevonulhatsz, kérdezd meg tőle konkrétan, mit akar. Légy tárgyilagos (próbáld meg), de határozottan kényszerítsd arra, hogy pontosan fogalmazza meg, mit akar. Aztán válaszolhatsz neki. Ne küldd el a búsba, mert csak tovább hergeled. Az ilyenek a hűvös de határozott fellépéstől, ahol nekik konkrétan tenniük kell valamit, fáznak. Ha pedig nem érzik tőle jól magukat, de nincs komoly indokuk, le fognak kopni.
2012. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rajta vagyok, épp az előbb beszélgettem vele.


"ki a jobb formatervező" játékot akar játszani.

2012. szept. 27. 19:25
 7/9 A kérdező kommentje:
Most pl egy olyan randit hozott fel, ami azért ment tönkre, mert elterjesztették rólam a lánynak a rossz híremet.
2012. szept. 27. 19:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez egyetemen van?Te jó ég,ilyen retardált embereket is felvesznek?Nincs más választásod,verd meg és kész.
2012. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne engedd be, ki se menj, vagy menj ki, és küldd el! Amit ezen felül erőszakkal tesz, az BTK-kategória. "túrkáltak a magánéletemben. Verekedések, késes fenyegetés is volt. " Ez is. Innentől, ha szólsz a portásnak, igazgatónak, stb. hivatali kötelessége hívni a rendőrséget.
2012. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!