Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a barátnőmmel?...

Mit kezdjek a barátnőmmel? Többi lent.

Figyelt kérdés
Lány vagyok. A barátnőmmel egy általánosba jártunk és egy gimnáziumba kerültünk. Mivel 3 utcányira lakunk egymástól ezért együtt járunk iskolába. Egyszerűen elegem van belőle és ha meg flegmázom vele akkor meg sértődötten le"szíd", hogy mi a bajom. És nem akarom azt mondani neki, hogy "elegem van belőled, hogy neked mindig jóba kell lenned azzal akivel én jóba vagyok. És, hogy akkora egy önző állat vagy mint a bán." mert akkor meg neki áll feljebb és ő fog megsértődni. Az idegesít, hogy van egy fiú akivel bejövünk egymásnak. És mivel én jóba vagyok vele, ezért neki is feltétlenül jóba kellett lennie vele-.- és a fiú eddig minden szünetben odajön hozzám és ha ezt meglátja a "barátnőm" akkor egyből odaugrál hozzánk és nyihogva röhög -.- annyira játssza az agyát a fiúk előtt azért mert féltékeny. Ő nem jön be senkinek, mert nem a legszebb. Törődik a külsejével, csak a feje nem a legelőnyösebb... Nincs magával megelégedve ezért másokra irigy és tőlük veszi el azt ami neki nem jutott ki. Vagy valami ilyesmi. Remélem értitek. És szerencsére lett egy barátnőm akivel ezeket meg tudom beszélni és őt is nagyon idegesíti. Ezért nem tud tanácsot adni... Nektek volt már hasonló dolgotok?

2012. szept. 20. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
És, hogy akkora egy önző állat vagy mint a bűn.*
2012. szept. 20. 18:22
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Egyformán önzők vagytok. Szerinted kisajátítani egy fiút nem önzőség?
2012. szept. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nagy barátnők lehettek, ha így beszélsz róla..
2012. szept. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan mond meg neki a véleményed, az sem baj, ha megsértődik, hiszem úgysem akarsz már barátkozni vele.
2012. szept. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem. én nem kisajátítani akarom. csak elegem van abból, hogy mindig jóba akar lenni azzal akivel jóba vagyok. és én akarok vele barátkozni mert jóba vagyunk, csak utálom ezeket a tulajdonságait..
2012. szept. 20. 20:57
 6/8 Martin55 válasza:
csak mond meg neki hogy hanyagoljuk egymást :D és ha oda megy hozzád/hozzátok akkor vagy szólsz neki hogy beszélni szeretnétek kicsit kettesben ;) ám azzal lesz jóba akivel akar, nem kell foglalkozni vele
2012. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha meg erzel iranta baratsagot probald megbeszelni ezt vele.Ha igaz baratnod akkor meg fog erteni es probal valtoztatni a viselkedesen.
2012. szept. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen szerintem megfogja érteni:)
2012. szept. 22. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!