Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előítéletesek vagytok a...

Előítéletesek vagytok a tetovált emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

Magam is tetovált vagyok

Szeretném tudni hogy a társadalom mennyire kezel egyeneértékűnek bennünket, Te magad mit gondolsz rólunk?

Ha megkérhetlek kort és nemet írj légyszíves

20/F


2012. szept. 25. 21:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok előítéletes.Tetszik a tetkó,meg a piercing is,nekem is volt a szemöldökömben.Van egy barátnőm,aki tele van ezekkel,már nem is tudom,hanyadik tetkóját csinálja és szerintem tök normális gondolkodása van:Szerintem az a baja az embereknek,hogy az átlagtól eltérő és nem értik.
2012. szept. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Részemről rendben van, sőt én tök jó dolognak tartom (bár kiskoromban a szüleim mindig azt mondták, hogy mennyire ronda a tetkós ember, stb.).

Szerintem ha férfiről van szó akkor kölcsönöz neki egyfajta tiszteletet is.

Ha pedig nőn van akkor baromi szexi tud lenni, imádom ha egy lánynak van tetkója.

Én is szeretnék valamikor, de valami olyant ami jelent is valamit számomra. 30F

2012. szept. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Én is eléggé szét vagyok varrva, nő létemre, sokan hülyének néznek, de nem igazán érdekel.

Értelmes, talpraesett, kedves ember vagyok, már csak azért is, mert nem vonok le buta következtetéseket, ha valaki más, mint a többség.

Viszont azt bírom, hogy kapom az ocsmány, lenéző pillantásokat, aztán pont én vagyok az emberekkel udvarias nem a tetoválatlanok, felpattanok az ülőhelyemről közlekedési eszközökön, míg más (tetoválatlan) csak elfordítja a fejét, egy idős ember, vagy terhes nő láttán, segítek nehéz csomagot emelni, sorolhatnám tovább.

Nincs pszichés betegségem, se sok időm.

Aki meg leszólja a tetoválást, hogy mind ronda, az nagyon-nagyon buta ember, szerintem hatalmas művészet bőr alá olyan ábrákat varrni, ami már a valósággal vetekszik, hiába van ott az a számukra negatív tényező, hogy bőr alá.

A mai modern tetoválók elképesztő munkákat készítenek, nem csak a régi "szeretlek Mari" feliratok és nonfiguratívok léteznek.

Azt viszont nem csodálom, hogy az idősek mind megbánták, elvégre akkoriban elég gyerekcipőben járt ez a fajta művészet, rengeteg borzadalom került emberekre.

Aki meg helyesen se tud írni, az meg inkább ne szólaljon meg az előítéleteivel, egy írástudatlan ember sokkal nagyobb százalékban buta, és egyszerű, mint aminek minket gondol...

2012. okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Srapnel ***** válasza:
0%

"Aki meg leszólja a tetoválást, hogy mind ronda, az nagyon-nagyon buta ember"


Nem. Te vagy buta ember, mert az okos ember tudja, hogy ízlésen nem vitatkozunk. Ha valakinek nem tetszik valami, hát nem tetszik neki. Joga van hozzá.


"szerintem hatalmas művészet bőr alá olyan ábrákat varrni, ami már a valósággal vetekszik, hiába van ott az a számukra negatív tényező, hogy bőr alá"


Mivel kb. 2 perc alatt lehet más olyan művészeti ágat találni, pláne műveket, amik meg neked nem tetszenek, így nagyjából te pont ugyanolyan vagy, mint más, akinek meg a te tetoválásod nem tetszik.


Sajnos az egész írásodból lerí az, amit nem szeretnek benned mások: a mérhetetlen és indokolatlan elitizmust. Az alázat hiányát. Elhiszem, hogy nagy egyéniség vagy, meg nagyon egyedi, de ha ez a fene nagy egyediségre hajtás és nyílt önelégültség nem párosul valami kivételes teljesítménnyel (pl. saját matematikai tétel, teltházas nagykoncert, több ezer embernek munkát adás, találmány, társadalomra nézve különösen hasznos/felelősségteljes feladat, stb.), akkor csak bohóc vagy. Azzal foglalatoskodsz, hogy hogy oszlik meg a festék a bőrődben. Kit érdekel...


Csak hogy értsd: "míg más (tetoválatlan) csak elfordítja a fejét, egy idős ember, vagy terhes nő láttán, segítek nehéz csomagot emelni, sorolhatnám tovább"

Nettó az az értelme a mondatodnak, hogy a tetoválatlanok lelketlenek és nem foglalkoznak másokkal, de te, te éteri tetovált, te mindenkin segítesz. Azért azt érzed, hogy ez így egy igen erős csúsztatás. Az ilyesmi csúsztatáson meg a többség átlát és nem igazán szereti.

2012. okt. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, te elég korlátolt lehetsz, ha nem volt jobb dolgod mint, hogy a válaszoló ezen mondataiba köss bele. - Egy tetkótlan
2012. okt. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Srapnel ***** válasza:
2012. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 MRC31 ***** válasza:

Nem. Ugyanolyan értékesek. Egyes motívumokért meg egyenesen rajongok!

31F

2012. okt. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!