Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előítéletesek vagytok a...

Előítéletesek vagytok a tetovált emberekkel szemben?

Figyelt kérdés

Magam is tetovált vagyok

Szeretném tudni hogy a társadalom mennyire kezel egyeneértékűnek bennünket, Te magad mit gondolsz rólunk?

Ha megkérhetlek kort és nemet írj légyszíves

20/F


2012. szept. 25. 21:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én még csak tinilányka vagyok, de nem ítélem el a tetovált embereket.

Az ő dolguk, hogy mit varrattak magamra, engem sem kér senki számon, hogy miért farmerben voltam ma.

Megnézem a tetkójukat -próbálom nem feltűnően-, hogy mit ábrázol, vagy mi van odaírva, van 1-2 amit látok, ami kifejezetten szép is :) ... de én nem varratnék magamra ilyet.


15/L

2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk, hogy mit varrattak magukra*
2012. szept. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Nem.Ésszerű határok között még tetszik is.Magam is szerettem volna a kisfiam születése után,de sajna a férjemnek nem tetszik.

31N

2012. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%

Egy vagy ketto kisebb, nem feltuno helyen rendben van.

De aki tulzasba viszi, igen en eloitelettel vagyok.

Talan nem kellene de ez reszben tapasztalat is es em tartom esztetikusnak.

Hat a velemenyem kerdezted. 28L

2012. szept. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem látható helyen is van, amit lehetetlen lenne eltakarnom esetleg ha zsákot húznék a fejemre

Nem tették soha szóvá, hogy miért van erre szükségem, ezért nem is tudom az emberek reakcióját kivenni egy pillantásból mondjuk

2012. szept. 25. 22:24
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Nem gondolok semmit, egyszerűen "nem tetszenek" a feltűnősködő, kihívó műalkotások. Kétségkívül van sok ami szép és biztosan jelent valamit az illetőnek, de szerintem az ember bőrét nem festővászonnak találták ki.

17/F

2012. szept. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy tipikus "ribancrendszámos" nőről aki direkt télen is olyan ruhát hord hogy látszódjon nem gondolnám ,hogy alkalmas lenne normál hosszútávú párkapcsolatra és sok értelem lenne a fejében ,szóval egyszerűen ribinek tartanám. Agyonvart karú férfiakra meg mint keménykedni menősködni akaró műmájerekre nézek .Persze ez csak első benyomás adni kell esélyt a megismerésre ,de ez egyfajta előítélet.
2012. szept. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Srapnel ***** válasza:
0%
Akin sok tetoválás van, annak vagy valami pszichés problémája van, vagy túl sok ideje.
2012. szept. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sokmindentől függ.


A béna, gagyi tetkókat nem elítélem, csak kiröhögöm. Ilyen a magyar tetovált átlag pl.


A ribancrendszámos, kínai/japán jeles, tribal, csillagocskás, pillangós, virágos-nonfigos, gagyi cikornyás feliratos, angyalszárnyas kis ringyókat/b*zikat eléggé megvetem, de ez gondolom érthető.


A szép, jól kivitelezett, egyedi tetkókért viszont megveszek. A párom is tetovált, az egész háta, válla, karja tele van - és még lesz ennél több is. Külföldön élek, itt elég sok jó kivitelezésű tetoválást szoktam látni.


Pl. ez rohadt szarul kivitelezett tetkó:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


ez meg k*rva jó, igényes munka:


[link]

[link]

[link]

[link]


a 3d tetkó meg viszonylag új fejlemény, de elképesztő:

[link]

[link]


23/N

2012. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

A tetoválás rossz, csúnya, visszataszító, undorító, pfuj. Szép tetoválás NINCS. Aki szándékosan magára tetet valami csúnyát, undorítót, méghozzá olyat, ami maradandó, és élete hátralevő részében valószínűleg viselni fogja, az elég oktalan.

Aztán persze van, aki tetováltat, de később megbánja, ez más tészta. Voltaképpen előbb-utóbb mindenki megbánja, ha tetováltat. Az idősebb, tetovált ismerőseim már mind egy szálig bánják. Ez csak idő kérdése.


25/N

2012. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!